Domů » Rozbité přední sklo? Hurá na nákupy!
Pro ženy - řidičky

Rozbité přední sklo? Hurá na nákupy!

Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré a i tak nepříjemný zážitek, jakým rozbité autosklo bezesporu je, můžete zužitkovat ve svůj prospěch. Tedy alespoň v případě specializované sítě autoskloservisů Autosklo Express, které se nachází ve známých nákupních centrech po celé České republice. Ale vše pěkně popořádku.

Pro ženy je rozbité autosklo obvzlášť nepříjemné a kromě toho, že výrazně komplikuje jízdu, je i v rozporu se zákonem o silničním provozu. Automobil s poškozeným čelním sklem není způsobilý k provozu a je nutné ho neprodleně vyměnit. Nemáte-li čas čekat, než vám ho vymění v některém z běžných autoservisů, vydejte se na nákupy do nejbližšího obchodního centra a vozidlo svěřte profesionálům na pobočce Autosklo Express. Výměna autoskla zpravidla nezabere více než 2 – 4 hodiny, což je tak akorát na nákup nebo posezení v kavárně.

Autosklo Praha (jakožto i ve všech dalších městech) je otevřen každý den a to 12 hodin denně. Samozřejmostí je naprostá profesionalita a originální homologované autoskla, která lze navíc vyměnit i v případě, že u sebe nemáte dost peněz. Autosklo Express, jakožto autorizovaný smluvní partner většiny českých pojišťoven, umožňuje bezhotovostní výměnu a zajistí veškeré formality, včetně následného jednání s pojišťovnou.

Chcete-li svému vozu dopřát exkluzivní vzhled a zajistit, aby vás při jízdě během slunečných dnů neškádlily nepříjemné sluneční paprsky, přijde vám vhod i doplňková služba v podobě tónování autoskel kvalitními protislunečními autofóliemi. Instalace je velmi rychlá a probíhá přímo na vozidle.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!