Jak na výběr koupelnové skříňky

S výběrem koupelnového vybavení jsme někdy na štíru. Musí splňovat praktickou i designovou stránku. Někteří lidé mají v koupelně jen skříňku pod umyvadlo a horní skříňku se zrcadlem, to je však málo. Kam uschovávat špinavé prádlo a jiné drobnosti? V tomto ohledu pomohou koupelnové skříňky.

Sestavy do koupelny

Pokud prahnete po pěkně uspořádané koupelně, pořiďte si nábytek na míru svých požadavkům. Jen tak budete mít pečlivě uschovány hygienické potřeby, čisticí prostředky a špinavé prádlo. Díky koupelnovým skříňkám nebude nic na očích. Série nábytku si můžete pořídit za skvělé ceny a vaše koupelna bude jako ze škatulky. Samozřejmě nesmí scházet zrcadlové, umyvadlové, horní a vysoké modely.

Skříňka pod umyvadlo je nezbytná

Snad v každé české rodině najdete spodní skříňku pod umyvadlo, která se dokonale hodí do prostoru, proto nezabírá místo. Právě zde lze uschovat čisticí a prací prostředky, v zásuvce mohou být uloženy drobnosti. Pokud máte skříňky pod umyvadlo, myslete i na prostor nad nimi. Horní závěsné produkty se zrcadlem jsou neodmyslitelnou součástí koupelny a slouží k uložení kosmetických potřeb i drogerie. Dnes nabízejí prodejci horní skříňky se zrcadlem i bez zrcadla v nejrůznějších provedeních, barvách a rozměrech.

Vysoké koupelnové skříňky mají styl

Máte koupelnu větších rozměrů? Tak nezapomeňte na vysoké skříňky, kde je možné uschovat ručníky, drobné oblečení a jiné potřeby. Věděli jste, že existují modely s košem na prádlo? To je prostě trefa do černého. Už se vám všude nebude povalovat špinavé oblečení. Vysoké koupelnové skříňky i další produkty lze objednat v e-shopu Dona-shop.cz. Spolehněte se na nízké ceny, záruku až 36 měsíců, odpověď na e-mail do 24 hodin, rychlé dodání, profesionální přístup a 99 % spokojenost zákazníků! Máte zájem o větší odběr zboží? Počítejte s množstevními slevami!

Publikováno: 28. 03. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat koupelnovou skříňku