Domů » Tři skvělé tipy kam na dovolenou vlastním vozem
Cestování a dovolená

Tři skvělé tipy kam na dovolenou vlastním vozem

Plánujete dovolenou a vaším cílem je především to, že vycestujete vlastním autem? Pokud je tomu tak, přinášíme vám celkem tři tipy, které vás rozhodně nezklamou. Začneme zemí, která sice není tolik vyhlášená, ale která má rozhodně co nabídnout. Je to levná dovolená Černá Hora. Právě sem se můžete přijet podívat vlastním autem, ubytovat se v apartmánu či penzionu a užít si nejenom příznivých cen, ale i krásných pláží, nebo nádherného moře. A to vše s jistotou, že úroveň středisek rok od roku stoupá, a to mimo jiné také z bezpečnostního hlediska.

Máte raději klasiku?

Pokud nechcete vymýšlet něco nového, a máte raději klasiku, je volba jasná. Může to být nejenom Chorvatsko, ale může to být také last minute Itálie. Tedy varianta spojená s tím, že se podíváte do této úchvatné země, která je vyhlášená svými plážemi, temperamentem, ale i kuchyní. Pokud něco nadchne, tak i její geografická dostupnost. V podstatě stačí jenom pár hodin a již můžete být u moře. A pokud nechcete jenom relaxovat na pláži, může být vlastní auto možností, jak navštívit třeba Řím, Benátky, nebo řadu dalších nádherných měst.

Vzdálenější destinace, která stojí za to

Co jsme si nechali na závěr? Možnost vyrazit do destinace, která je sice vzdálenější, ale o které můžeme říci, že za to z hlediska krásy a unikátnosti rozhodně také stojí. Proto ani vy neváhejte a vycestujte na dovolenou do Bulharska. I když je třeba počítat s o něco delší cestou, celkově zklamáni nebudete. A to zvláště, pokud zkusíte některé z nejznámějších středisek, které tato země dokáže turistům nabídnout. O jaké se jedná? Zcela určitě o tato:

  • Sluneční pobřeží
  • Zlaté písky
  • Sozopol

Tato střediska také vynikají naprostým komfortem, což se podepisuje i na faktu, že není problém ubytovat se v špičkových hotelech, s all inclusive stravováním. Pro dokonalou dovolenou jasná volba.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!