Domů » Hubnutí s NATURHOUSE je bez diskuze nejjednodušší!
Hubnutí a diety

Hubnutí s NATURHOUSE je bez diskuze nejjednodušší!

Léto se blíží mílovými kroky a i vy si zřejmě lámete hlavu nad tím, jak rychle zhubnout do plavek. Máme pro vás dvě zprávy. Ta špatná je, že během několika málo dní zhubnete maximálně několik kilogramů – výraznějšího váhového úbytku totiž drastickou redukční dietou nedosáhnete. Dříve, nebo později, se dostaví jojo efekt a navíc vám nepoděkuje ani váš organismus, který bude po dobu diety strádat. A ta dobrá zpráva? I vy můžete zhubnout na „ideální“ váhu a to dokonce bez toho, aniž byste se musela hladovět a potit krev v posilovně. Zajímá vás, jak na to?

Drastické diety nejsou řešením. Z krátkodobého hlediska díky nim skutečně můžete zhubnout, ale žádná dieta není prospěšná pro organismus. Na hubnutí se musí jinak a to razantní změnou jídelníčku a celkového přístupu ke stravování a životosprávě jako takové. Prvním krokem by měla být návštěva specialisty, tedy výživového poradce, který vám poradí, jak rychle zhubnout a neriskovat zdravotní komplikace.

Důležitý je individuální přístup, protože organismus každého člověka funguje trochu jinak. A právě takovým způsobem fungují dietetická centra NATURHOUSE, která působí ve 40 zemích světa. Společnost má jen v České republice na 65 poboček. Následující kontakty na NATURHOUSE pobočky by se vám mohly hodit:

Výživový poradce Praha – pobočka Praha

Výživový poradce Brno – pobočka Brno

Výživový poradce Ostrava – pobočka Ostrava

Výživové poradenství v dietetických centrech NATURHOUSE je zcela zdarma a získáte jídelníček pro zdravé hubnutí, analýzu složení těla pomocí speciální váhy, odborná doporučení ohledně zdravé výživy a motivaci k hubnutí. V případě zájmu si navíc můžete zakoupit speciální produkty na bázi bylin, které proces hubnutí urychlí.

Hubnutí s pomocí NATURHOUSE, to je hubnutí bez hladu. Jídelníček vychází ze středomořských stravovacích návyků a je jednoduchý, pestrý, chutný a výživný. Znáte snad jednodušší způsob, jak se zbavit přebytečných kil?

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!