Dárkový poukaz na exkluzivní wellness v Luhačovicích: Dárek, který zaručeně potěší!

Čím potěšit nejlepší kamarádku, která zanedlouho oslaví kulatiny? A jak udělat radost partnerovi či rodičům? Ať už si lámete hlavu s výběrem dárku pro kohokoliv, máme pro vás perfektní tip. Pokud již dotyčná osoba „všechno má“ a po ničem konkrétním netouží, vsaďte na dárkový průkaz na wellness pobyt ve vyhlášeném hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích. V případě balíčku pro dvě osoby si pořádnou porci relaxace užijete i vy – tedy pokud vás obdarovaná osoba vezme s sebou.

Vskutku neobyčejné wellness

Než utrácet za zbytečnosti, raději darujte skvělý zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Pobyt ve čtyřhvězdičkovém komplexu zvaném Augustiniánský dům k takovým zážitkům rozhodně patří a díky možnosti zakoupení zážitkových průkazů v rámci značky Augustinian LIFE si ho lze užít ještě intenzivněji. Kolekce zároveň obsahuje krásné dekorace a doplňky do interiéru – ideální řešení pro každého, kdo se nechce vzdát relaxační atmosféry wellness hotelu ani doma. Augustiniánský dům je místem s jedinečným genius loci. Kromě perfektního wellness & spa mohou hosté načerpat energii v unikátní zahradě šesti smyslů či laskat své chuťové pohárky v restauraci Symfonie. Lázeňská lokalita samozřejmě nabádá i k jiným aktivitám i mimo samotný hotel.

Pobyt pro dva je plný úžasných zážitků

V jakém duchu se  wellness pobyt Luhačovice nese? Začíná uvítacím nápojem v lobby baru a dále zahrnuje bohatou snídani s výhledem do malebné zahrady, vynikající servírovanou večeři o třech chodech a bohatou snídani – opět s výhledem do zelené zahrady. Po celou dobu pobytu je zároveň přístupné wellness & spa centrum Harmonie. Pokud vás dárkové poukazy ve stylovém prostředí jednoho z nejkrásnějších českých wellness hotelů zaujaly, přečtěte si o nich více na www.augustinian-life.cz. Nebudete litovat!

Publikováno: 20. 08. 2018

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: augustiniánský dům | wellness pobyt