Domů » Dárkový poukaz na exkluzivní wellness v Luhačovicích: Dárek, který zaručeně potěší!
Dárky

Dárkový poukaz na exkluzivní wellness v Luhačovicích: Dárek, který zaručeně potěší!

Čím potěšit nejlepší kamarádku, která zanedlouho oslaví kulatiny? A jak udělat radost partnerovi či rodičům? Ať už si lámete hlavu s výběrem dárku pro kohokoliv, máme pro vás perfektní tip. Pokud již dotyčná osoba „všechno má“ a po ničem konkrétním netouží, vsaďte na dárkový průkaz na wellness pobyt ve vyhlášeném hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích. V případě balíčku pro dvě osoby si pořádnou porci relaxace užijete i vy – tedy pokud vás obdarovaná osoba vezme s sebou.

Vskutku neobyčejné wellness

Než utrácet za zbytečnosti, raději darujte skvělý zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Pobyt ve čtyřhvězdičkovém komplexu zvaném Augustiniánský dům k takovým zážitkům rozhodně patří a díky možnosti zakoupení zážitkových průkazů v rámci značky Augustinian LIFE si ho lze užít ještě intenzivněji. Kolekce zároveň obsahuje krásné dekorace a doplňky do interiéru – ideální řešení pro každého, kdo se nechce vzdát relaxační atmosféry wellness hotelu ani doma.

Augustiniánský dům je místem s jedinečným genius loci. Kromě perfektního wellness & spa mohou hosté načerpat energii v unikátní zahradě šesti smyslů či laskat své chuťové pohárky v restauraci Symfonie. Lázeňská lokalita samozřejmě nabádá i k jiným aktivitám i mimo samotný hotel.

Pobyt pro dva je plný úžasných zážitků

V jakém duchu se  wellness pobyt Luhačovice nese? Začíná uvítacím nápojem v lobby baru a dále zahrnuje bohatou snídani s výhledem do malebné zahrady, vynikající servírovanou večeři o třech chodech a bohatou snídani – opět s výhledem do zelené zahrady. Po celou dobu pobytu je zároveň přístupné wellness & spa centrum Harmonie.

Pokud vás dárkové poukazy ve stylovém prostředí jednoho z nejkrásnějších českých wellness hotelů zaujaly, přečtěte si o nich více na www.augustinian-life.cz. Nebudete litovat!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!