Domů » Tři kroky ke krásnějšímu zevnějšku
Kosmetika

Tři kroky ke krásnějšímu zevnějšku

Máte pocit, že byste se svým vzhledem měla něco udělat, ale nic konkrétního vás nenapadá? Přečtěte si následující tipy!

1. Permanentní make-up

Co je to permanentní makeup? Jedná se o kosmetický zákrok, díky kterému budete vždy perfektně nalíčená. Trávíte-li líčením až příliš mnoho času, ale kvůli svému povolání nemůžete jinak, jste vhodnou adeptkou. Procedura se podobá klasickému tetování a nejčastěji si ženy nechávají tvořit oční linky, upravují tvar rtů a obočí.

Permanentní make-up je dobrou volbou pro alergičky, které špatně snáší klasické líčení. Vydrží 2 až 5 let a nebolí (použije-li kosmetička kvalitní anestetika).

2. Odstranění tetování

Vybrat si tetování tak, aby mělo smysl a neokoukalo se, není snadné. Pokud jste udělala chybu a nechala si vytetovat něco, na co se už nemůžete ani podívat, nesmutněte. Váš problém vyřeší odstranění tetování. Proces spočívá v ozáření laserem, který pigment roztříští na miniaturní částice. Ty se následně odplaví lymfatickým systémem. Pomocí laseru lze také odstranit nevzhledné pigmentové léze.

3. Bělení zubů

Přestože si pravidelně čistíte zuby, výsledek není nijak valný. Co s tím? Nemusíte se přestat smát, stačí si je nechat vybělit. Bělení zubů je cenově dostupná a velmi efektivní metoda, která spočívá v aplikaci bělícího gelu a speciálního modrého světla z patentované plazmové lampy. Tento způsob je oproti bělení peroxidem naprosto šetrný a nehrozí při něm poškození skloviny, korunky či fasety.

Kosmetický salon vybírejte pečlivě

Výše uvedené kosmetické služby bohužel nedělají jen zkušené profesionálky. Chcete-li, aby výsledky dopadly dle očekávání, zavítejte k někomu, kdo má zkušenosti, patřičnou kvalifikaci a moderní vybavení. Třeba do českobudějovického Studia Prestige. Profesionálka Šárka Nováková nabízí široké spektrum služeb, mimo jiné i fotodepilaci, fotoomlazení, lymfodrenáže, masáže a bodywraps.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!