Domů » Z Popelky princeznou: V salonu Brilliant Princess z vás udělají hvězdu!
Móda

Z Popelky princeznou: V salonu Brilliant Princess z vás udělají hvězdu!

Plesová sezóna je v plném proudu a pokud se chystáte na taneční parket i vy, jistě vám přijde vhod tip na salon, kde seženete exkluzivní plesové šaty Praha za skvělou cenu. Ať už se chystáte na hasičský candrbál nebo na ples v opeře, v Brilliant Princess najdete jedinečné modely, které vás promění na princeznu. A pozor, v nabídce nechybí ani luxusní svatební šaty!

Vybrat plesové šaty není tak úplně jednoduché. Ideální modýlek zvýrazní přednosti, skryje nedostatky, vypadá jedinečně a nestojí astronomickou částku. V salonu Brilliant Princess najdete právě takové. Pestrobarevné modely, tylové sukně a-la princess, splývací modely, taftové šaty, kratší modely – to vše ve stylovém, moderním a vkusném pojetí. V nabídce nechybí ani populární plesové šaty 2v1, které lze ve vteřině proměnit zkrátit/prodloužit.

Konkrétně se jedná nádherně zdobené o plesové šaty značky Alyce Paris z USA, nápadité kousky s jasnými barvami z dílny anglického výrobce Mori Lee, sexy modely Star Cocktail, nadčasové šaty s odnímatelnými dlouhými sukněmi od italského výrobce Eddy K. A v neposlední řadě o španělskou značku La Sposa, která vyniká jednoduchostí a střízlivostí. Rozhodně nepřehlédněte sekci „plesové šaty výprodej“, kde najdete neodolatelné slevy na vybrané modely.

A co když vás v prvním kvartále letošního roku čeká svatba? Brilliant Princess je především svatební salon! Hledáte-li krásné svatební šaty Praha, jste na správném místě. V pražském salonu vám pomohou vybrat vhodný model a doplňky. Dostane se vám maximální péče a individuálního přístupu. Před oltářem budete vypadat skvěle a váš partner na svou nevěstu právem hrdý.

Chcete-li si aktuální nabídku plesových a svatebních šatů prohlédnout již nyní, zamiřte na www.brilliantprincess.cz.

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!