Domů » Jak vybrat dárek pro muže tak, aby ho neodložil do skříně?
Dárky

Jak vybrat dárek pro muže tak, aby ho neodložil do skříně?

Na internetu je spousta specializovaných obchodů s ženskou módou, kosmetikou a vůbec s dárky pro ženy. Je to logické, ženy jsou v některých věcech přece jen vybíravější a náročnější. Spousta internetových obchodů se vyloženě na ženské zákazníky specializuje a zboží pro muže zde nenajdete. Na druhé straně v posledních letech vznikla spousta obchodů se zaměřením na pány, lépe řečeno s dárky pro muže. Na rozdíl do obchodů pro ženy, se jedná spíše o dárky technicky zaměřené, nebo o vtipné dárky.

Dárky pro muže

Mezi úspěšný sortiment, vhodný jako dárky pro muže, lze jednoznačně zařadit obchody s gadgety. Gadgety jsou dárky spíše technického rázu. Český překlad by zněl asi vychytávky. Často jde o věci mající jednu jedinou funkci a často také o populární novinku na trhu. Velmi často mají takovéto dárky možnost připojení k počítači, notebooku, nebo k mobilu. Najde zde i dárky vhodné pro ženy, ale většinou tento typ dárků preferují muži.

Moderní dárky

Dárky pro muže technického typu jsou muži vítanými, ale nemusíte se bát obdarovat muže i tradičnějším dárkem, ale moderně pojatým. Příkladem takových dárků jsou trička, nebo mikiny s potiskem. Jedná se často o originální kousky oblečení vyráběné v malých sériích. Pro příklad takového sortimentu klikněte sem. Často obchod umožňuje i potisk dle dodaného návrhu zákazníkem a to již od jednoho kusu za velice přijatelnou cenu.

Mr soda

Hodinky

Existuje ale také spousta tradičních dárků, kterými uděláte muži radost. Například hodinky. Hodinky již nejsou nedílnou součástí oblečení jako dříve. Částečně jejich funkci zastoupily všudypřítomné mobily. Na druhou stranu se ale hodinky stávají výjimečnějším doplňkem. Velice oblíbené jsou značkové hodinky a také sportovní hodinky. Na trhu je spousta moderních hodinek pro milovníky extravagance a jedinečnosti. Hodinky jsou zkrátka i součást osobnosti a prostředkem přihlášení se k určitému stylu.

hodinky diesel

1 komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • U mě je to celkem jednoduché, protože přítel má plno koníčků, takže pořád něco potřebuje a shání, takže to mám s výběrem lehké. To spíše u taťky mám vždy problém, jelikož ten pořád říká, že nic nepotřebuje, tak spíše vybírám praktické dárky. Jinak tip pro všechny ženy – pro kupování dárků využijte tento web http://www.plnapenezenka.cz/kategorie/darky tak aspoň cosi ušetříte (třeba na kabelku:)

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!