Trendy v barvení vlasů pro rok 2015

Změna je život a jak jinak se odpoutat od stereotypu, než zbrusu novou barvou vlasů? Pokud vás ta stávající omrzela, udělejte si radost novou kombinací. Na druhou stranu do toho nejděte po hlavě a důkladně promyslete, které barevné tóny vystihují vaše pravé já. Anebo udělejte pravý opak a šokujte své okolí. Připravili jsme pro vás tipy na trendy barvy na vlasy, které v letošním roce 2015 poletí.

Babylights

Babylights je zbrusu nová technika melírování, jejímž výsledkem jsou jemné a přirozeně vyhlížející proužky ve stejném poměru (nepřevažuje žádný odstín). Výsledek je perfektní a vypadá dobře až 12 týdnů. Nevýhodou budiž zhruba dvojnásobně delší doba barvení než u klasického melírování.

Sombré

Styl hombré se těší obrovské popularitě, ale co když je pro vás příliš výstřední? Pak vsaďte na styl sombré, pro který je typický lehčí přechod mezi barvami. Navíc se hodí o pro blondýnky!

Bronde

Jsou lepší brunetky, nebo blondýnky? Pro nerozhodné typy je ideální styl bronde (aneb brunette & blonde), který proslavila světoznámá modelka Gisele Bündchen. Letos se bronde opět dostává do popředí a nosí ho například Jeniffer Lopez.

Splashlights

Pro splashlights je typický světlý odstín barvený tak, aby vypadal jako odrážející se paprsek světla. V praxi může mít podobu blond místa někde uprostřed hlavy. Výhodou tzv. andělského vzhledu je, že ho lze kdykoliv předělat na klasické hombré.

Chambre

Na konec jsme si nechali chabre. Tato technika barvení vlasů je vhodná pro brunetky a základem je přechod z hnědých tónů na šampaňské blond a u konečků na platinovou. Tip na závěr: Staráte-li se o své vlasy sama, poohlédněte se po barvách ve specializovaném e-shopu na www.moderni-vlasy.cz. Seženete zde také veškeré kadeřnické potřeby a v neposlední řadě také špičkové produkty pro styling a péči. Nezapomeňte, že kvalitní vlasová kosmetika je základ a podaří se vám díky ní udržet své vlasy v perfektním stavu. E-shop provozuje ROSO Cosmetics, zavedený prodejce, který je na trhu již 20 let. Zboží je skladem a vy ho budete mít doma obratem, případně si ho vyzvednete na některém z odběrných míst v Brně. Ceny jsou velmi příjemné a spoustu produktů seženete v akci!

Publikováno: 28. 03. 2015

Kategorie: Móda | Vlasy a účesy

Autor: Adam

Tagy: babylights vlasy | bronde vlasy | chambre vlasy | sobré vlasy | trendy barvy vlasy 2015