Jak nepodlehnout předvánočnímu stresu? Začněte nakupovat dárky v předstihu!

Možná vám to připadá jako příliš ukvapené, ale ideální doba pro nákup vánočních dárků je tady. Čas letí jako voda a ani se nenadějeme, budeme opět sedět v rodinném kruhu a slavit nejkrásnější svátky v roce. Na rozplývání se nad vůní purpury a melodií koled však bude ještě času dost. Dnes vám prozradíme, jak dárky nakupovat pohodlně a zároveň ušetřit spoustu peněz. A tím máme na mysli částky v řádu tisíců korun!

Nákupní centra jsou out, nakupujte přes internet

Proč se promenádovat mezi davy lidí v obchodních centrech, když můžete nakupovat online? Namísto do e-shopu však zamiřte na známý portál NewGo.cz. Možná jste ho již navštívili v souvislosti se zlevněnými pobyty, ale třeba jste přehlédli sekci zlevněného zboží.

Nehledejte slevy, na NewGo.cz jsou pěkně pohromadě

NewGo.cz soustředí všechny atraktivní slevy na jednom místě, což vám ušetří spoustu času, který byste strávili hledáním výhodných nabídek v jednotlivých e-shopech. Co na tom, že zde nenajdete stovky nebo tisíce položek se několika procentní (a tudíž zanedbatelnou) slevou – na slevovém portálu je místo pouze pro zboží, kterému nelze odolat. dárkyBuďme však trochu konkrétnější. Nabídce momentálně dominuje nový chytrý telefon NEW SMARTPHONE S720 s 4.3'' dotykovým displejem a OS Android 4.4. Tento elektronický mazlík s 5 Mpix fotoaparátem podporuje 2 SIM karty a vy ho můžete získat o 56 % levněji než obvykle. Pokud vás mobil nezaujal, možná vás přesvědčí stylové pánské hodinky Akzent s 63 % slevou nebo špičková loknovací kulma MiraCurl s 64 % slevou. Máme pokračovat? Nemá smysl jmenovat všechny aktuální slevy, protože jsou pouze dočasné. Nabídka se neustále mění a kdo zaváhá, má smůlu. Na druhou stranu není proč zoufat, na NewGo.cz se denně objevují další a neméně lákavé nabídky. A nejde jen o elektroniku. Na NewGo.cz najdete také slevy na módu, kosmetiku, hračky... jednoduše na všechno, co by se vám mohlo hodit. Tak co vy na to? Uděláte to letos jinak a vyhnete se předvánočnímu frmolu? Na NewGo.cz samozřejmě můžete nakupovat i těsně před Vánoci (nebo rovnou po celý rok), ale proč čekat?

Publikováno: 06. 10. 2014

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: slevy na vánoční dárky | slevy na zboží | vánoční dárky se slevou