Tipy na jarní a letní fashion trendy pro rok 2020

S novým rokem přichází čerstvé módní trendy, které udělají v šatnících pořádný průvan. Udělejte si radost a pořiďte si pár pěkných kousků, jejichž prostřednictvím dáte okolí najevo, že vám dění ve fashion průmyslu není cizí. Přední designéři se shodují, že se letošek ponese v duchu následujících prvků.

Disko límeček

Doba, kdy tanečnímu parketu vládlo disko, rozhodně není mrtvá. Minimálně nám ji budou letos připomínat typické široké límečky, které se dostanou na kabáty, bundy i sáčka. Často v kontrastu se zbytkem outfitu, aby náležitě vynikly.

Háčkování

Jestli bude v roce 2020 něco opravdu v kurzu, pak háčková móda. Ovšem v úplně jiné podobně, než jak si ho pamatujete z výtvorů od babičky. Háčkované šaty s romantickým nádechem lehce odkazují na cikánský styl. Jedno je jisté – některé techniky zkrátka nikdy neomrzí a mají tendenci se neustále vracet.

Ultrakrátké šortky

Potrpíte-li si na velmi krátké šortky typu „hot pants“, máte se na co těšit. Nechají vyniknout vaše nohy, jsou sexy, ale určitě ne laciné. Alespoň jedny byste měla mít v zásobě. Stále máte dost času doladit formu!

Zvýrazňující barvy

Letos bude pořádně veselo. Zaslouží se o to zvýrazňující barvy v podobě fluorové růžové, zelené či žluté. Chcete-li se v záplavě unylých outfitů dostat do středu pozornosti, máte šanci. Vezměte si na sebe výrazné sáčko, doplňte ho kabelkou a nezapomeňte na boty s vyšší platformou. Fluorky si dobře rozumí s černou a bílou.

Bermudy

Pokud se vám chce při pohledu na krátké utéct a už se nevrátit, potěší vás, že nejsou jedinou správnou volbou. Další možností jsou bermudy, které tvoří pomyslný protipól. Zkombinujte je s klasickým sáčkem a vydejte se na obchodní schůzku! Tip na závěr: Spoustu skvělých kousků v rytmu současných trendů najdete v e-shopu s dámskou módou modovo.cz.

Publikováno: 20. 01. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam