Domů » Připravte se na plesovou sezónu 2017 v předstihu!
Móda

Připravte se na plesovou sezónu 2017 v předstihu!

Nespletli jsme si datum? Vždyť tradiční zahájení plesové sezóny začíná až 6. ledna na Tři krále. To je sice pravda, ale čas letí rychle jako voda a vy zjistíte, že již nemáte příliš mnoho času na přípravy. Chcete-li během plesové sezóny 2017 zazářit, nenechávejte nic náhodě. Prozradíme vám, kde seženete stylové plesové šaty a jaká opatření z vás učiní královnu parketů!

Jak vybrat top outfit?

Není ples jako ples. V prvé řadě zagooglujte a udělejte si jasno v dress code jednotlivých typů plesů. Problematika je velmi rozsáhlá a roli hraje (ne)formální charakter akce. Neriskujte módní faux pas a důkladně se seznamte s etiketou. Neznalost neomlouvá!

Jakmile budete mít jasno v tom, jak by měly plesové šaty vypadat, můžete se pustit do výběru. Pokud si myslíte, že přítomné oslníte v róbě, která slavila úspěch minulý rok, raději od svého záměru upusťte. Módní trendy se neustále mění a nebude-li jim váš outfit odpovídat střihem a barvou, zapadnete v davu.

Buďte však soudná a vyberte si šaty, které vám padnou. To, že letos „pofrčí“ světlejší tóny neznamená, že by se v nich měla na parketu objevit baculka s překypujícími faldíky. Nepodaří-li se vám přebytečná kila shodit (i proto se vyplatí myslet na plesovou sezónu v dostatečném předstihu), sáhněte po nějaké rafinované kombinaci. Co se týče aktuálních trendů, módní experti vyzdvihují antické korzety a šaty s bohatým řasením.

O číslo menší šaty vás motivují

Nadváha není zdravá, a pokud máte problém s motivací, vyřešte problém pomocí o číslo menších šatů. Jistě vás přimějí, abyste během následujících měsíců zhubla pár kilo. Prospěje to vaší postavě i sebevědomí.

Kde seženete krásné plesové šaty levně?

Plesové a svatební šaty odpovídající nejnovějším trendům si můžete prohlédnout na www.brilliantprincess.cz. Cenové rozpětí je široké a stoprocentně najdete modely, které vám dokonale sednou. Kdo ví, třeba během plesové sezóny 2017 někoho oslníte natolik, že se vám bude hodit také kontakt na svatební agenturu a svatební šaty Praha.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!