Tipy, díky kterým se budete na letošní plavkovou sezónu těšit i vy

Máme sice březen, ale za kamna rozhodně nevlezem. Naopak - při pohledu na venkovní teploměr to vypadá, že letošní léto dorazí dříve než obvykle. Pokud máte hrůzu z představy, jak se promenádujete v plavkách mezi ostatními ženami, kterým to mimochodem strašně sluší, můžete být v klidu. Zřejmě jste jen v minulých letech nesáhla po vhodném modelu. Letos budete mít šmrnc a otočí se za vámi každý, kdo na sobě nemá slepecké brýle. Klíčem jsou plavky, které zvýrazní vaše přednosti a zakryjí nedostatky.

Trápí vás menší prsa? Řešení má jméno push-up

Toužíte po bujnějším poprsí? Možná se vám zdá, že jste majitelkou nejmenších ňader na světě, ale vězte, že je na tom spousta žen podobně. Mnohé však našly způsob, jak si přijít k dobru až o dvě velikosti. Nosí plavkovou podprsenku s pěnovou výplní a spoléhají se na push-up efekt. Když mohou ony, tak proč ne vy?

Co s většími, ale neforemnými prsy?

Malé poprsí je problém, velké zrovna tak. Pokud jste svému bujnému dekoltu nedopřála modelaci za účelem zpevnění, pravděpodobně si lámete hlavu, jak jej udržet v optimální poloze. Kritické jsou zejména momenty, kdy se podprsenka namočí nebo se neopatrně předkloníte... Naštěstí nejde o nic, co by nezvládly dámské plavky s mírně vyztuženými košíčky, pevně šitými ramínky a celkově širším obvodem.

Nemastná neslaná prsa zvýrazněte

Velikost poprsí vám vrásky nedělá, nicméně máte pocit, že mezi ostatními ženami působíte jako šedá myš? Sáhněte po modelu s pestrobarevným zdobením, klidně i s řasením. Budete budit pozornost na každém kroku.

Kam s faldíky? Bříško schovejte za tankini

Některé partie je těžké ukočírovat. Mezi největší nepřátele ženské populace patří tuk, který se nejraději ukládá v oblasti břicha. Nestihnete-li se ho do léta zbavit, zvolte dvoudílné dámské plavky, jež můžete kdykoliv vyhrnout a udělat z nich bikini. Tankiny rafinovaně zakryjí problematické partie a propůjčí vám sexy look. Po stylových plavkách se poohlédněte na vip-pradlo.cz, kde seženete modely české značky Fantasy. Pochází z české produkce, vyrábí se z prvotřídních materiálů, respektují nejnovější plavkové trendy, a protože si je můžete nechat ušít na míru, budete se v nich cítit skvěle.

Publikováno: 16. 03. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam