Masážní křeslo: Pomocník, který vám změní život

Není nad uvolňující masáž, kterou vám po náročném dni provede zkušený masér. Jenomže co když nemáte masážní salón v docházkové vzdálenosti od domova, případně se ani nenachází ve vašem městě? Anebo se vám prostě nechce absolvovat ani metr navíc, protože už toho máte „plné kecky“? Jendo řešení by se nabízelo, kdybyste doma měli masážní křeslo. Ještě jste o něm neslyšeli – anebo ano, ale máte pochybnosti o jeho smysluplnosti? Po přečtení tohoto článku vám bude jasné, proč se do něj vyplatí investovat.

Není nad „opravdovou“ masáž? To už dávno neplatí…

Odpůrce moderních technologií určitě namítne, že masážní relaxační křeslo nedokáže nahradit maséra z masa a kostí. Vždyť co může kus nábytku vědět o vašem těle? A právě to je velký omyl. Luxusní modely toho vědí poměrně dost. Například křesla značky RS Royal s autodetekcí pro různé typy postavy. Dalším argumentem, proč raději docházet do salónu, je cena masážního křesla. Jenomže ta je zavádějící – když si spočítáte, kolik vás budou stát pravidelné masáže, dojdete k závěru, že i dražší model nakonec vyjde levněji. Pro zajímavost: nejlevnější masážní křesla stojí kolem pěti tisíc korun, nejdražší přes padesát tisíc. Co se týče kvalita masáže, relaxační masážní křesla dokáží hotové zázraky. Nabízí široké spektrum masážních programů a zvládají thajskou i čínskou masáž.

Odpočinek na druhou

Když si pořídíte relaxační masážní křeslo, budete si moct dopřát nepopsatelně příjemnou masáž kdykoliv během dne. Anebo třeba o půlnoci. Ještě lepší pocit z procedury nabízí luxusní modely, třeba právě zmíněné značky RS Royal. Masážní křesla disponují nejrůznějšími vychytávky pro ještě lepší pocit z masáže. Za zmínku stojí stereoreproduktory pro přehrávání vlastní hudby přes Bluetooth, příjemné vyhřívání, automatická kontrola pozice ramen nebo funkce Zero Gravity, kdy vás křeslo namasíruje zespodu. Chcete se dozvědět více? Luxusní masážní křesla značky RS Royal najdete na rekresla.cz.

Publikováno: 19. 12. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam