Těhotenské focení v Brně aneb Zvěčněte si svoji mateřskou krásu

Nechte si zvěčnit nejkrásnější období svého života i života vašeho miminka. Těhotenské focení i newborn focení je dnes již i u nás standardem. Ivana Messeri je profesionální fotografka z Brna, která se specializuje na focení nastávajících maminek a fotografování novorozenců.

Fotografie z mobilu nestačí, klíčové momenty v životě nechte na profíkovi

Dnes díky relativně kvalitním fotoaparátům v mobilních telefonech, a i dostupnosti jiných fotoaparátů, fotí téměř každý. Jsme doslova zahlceni obrovským množstvím fotografií nevalné kvality. Mnohdy si je pořídíme a už nikdy se k nim nevrátíme. Pravdou je, že orientovat se v tak obrovském množství fotografií často ani není možné. Je příjemné si tyto momentky pořizovat a dále je třídit, vytvářet si fotoknihy, či s nimi pracovat ve scrapbooking albech. Avšak rozhodně bychom neměli zapomínat ani na umělecky ztvárněné fotografie klíčových momentů našeho života. Těmi nejsou jen svatební fotografie, ale rovněž těhotenské fotografie, fotografie našeho novorozence, a následně i batolete či předškoláka. TIP: Těhotenské focení Brno nabízí fotografka Ivana Messeri.

Nejkrásnější těhotenské fotografie

Fotografka Ivana Messeri doporučuje pořizovat těhotenské fotografie v sedmém či v osmém měsíci. Tehdy je těhotenské bříško krásně zakulacené a jako maminky jsme velice fotogenické. Oblíbené jsou též série, které mapují naše těhotenství a s ním i naše rostoucí bříško už od prvního měsíce až po narození miminka. Jsou to krásné památeční fotografie do těhotenských deníčků, ale dá se s nimi kouzlit i na velkoplošných obrazech, kterými si pak rádi zdobíme například naše ložnice.

Newborn focení

Naprostou samozřejmostí by měly být newborn fotografie. Fotografují se především miminka ve svých prvních čtrnácti dnech života.Podle Ivany Messeri je to ideální období i proto, že miminka více spinkají a je možné vytvořit skutečně krásné kompozice. Fotí se miminka samostatně i s rodiči. Na focení se je optimální objednávat dva i tři měsíce před plánovaným porodem. Díky tomu máte jistotu, že bude v daném období volný termín právě pro vaše focení. Hledáte-li newborn focení novorozenců Brno, určitě oslovte fotografku Ivanu Messeri. Nabízí umělecké focení nastávajících maminek, novorozenců, dětí i rodin. Za své fotografie získala fotografka několik významných cen a i vy můžete mít nejkrásnější chvíle vašeho života zvěčněné jejím uměleckým pohledem na svět.

Publikováno: 10. 07. 2020

Kategorie: Děti

Autor: Adam