Domů » Last minute – báječná dovolená téměř za hubičku
Cestování a dovolená

Last minute – báječná dovolená téměř za hubičku

Láká vás opalování na některé z vyhlášených thajských plážích nebo pobyt v luxusním letovisku na Dominikánské republice, ale zápolíte s omezeným rozpočtem? Na nezapomenutelnou dovolenou se můžete vydat i přesto, že na ni momentálně nemáte k dispozici takřka astronomickou částku. Stačí, když počkáte, až na daný zájezd vyhlásí cestovní kancelář výraznou slevu v podobě last minute. Dovolená na poslední chvíli se těší zdaleka největší oblibě a vícečlenná rodina na ni ušetří i desítky tisíc korun. Budete se však muset do jisté míry přizpůsobit. Každá mince má dvě strany a ani last minute není pro každého.

Komu je last minute určena a kdo si ji dopřát nemůže

Last minute dovolená je dovolená se vším všudy. Navzdory mnohem nižší ceně, než za jakou se zájezd prodává běžně, na vás čeká plnohodnotný servis. Háček v tom nehledejte, cestovní kanceláře mají pro nízkou cenu dobrý důvod. Nepodaří-li se jim na některý z nabízených zájezdů sehnat dostat zájemců, snaží se je na volné kapacity nalákat na výrazné slevy. Chystáte-li se na last minute zájezdy s celou rodinu, můžete ušetřit opravdu zajímavou částku, často i v řádech desítek tisíc.

Jedinou, ale pro mnoho lidí podstatnou nevýhodou, je fakt, že cestovky vyhlašují last minute jen několik málo dní před termínem odletu a ne všichni mohou v tak krátkém časovém horizontu požádat o dovolenou. Musíte-li se se svým zaměstnavatelem domluvit na termínu dovolené s dostatečným předstihem, máte smůlu. Další omezení se týká i výběru destinací. Nikdy nebudete mít jistotu, že cestovní kancelář vyhlásí slevu na „váš“ zájezd a budete si muset vybrat alternativní lokalitu či dokonce jiný termín, než jste původně chtěli. Jsou-li však vaše časové možnosti flexibilní a nedělá vám problém se do jisté míry přizpůsobit, pak jsou last minute zájezdy právě pro vás.

Na last minute s New-Travel.cz

Vyberte si svůj vytoužený last minute u jednoho z největších českých internetových prodejců a podívejte se do destinací, které u jiných cestovek nenajdete. Nabídka z více než 30 destinací po celém světě hovoří za vše a navíc nebudete muset nikam chodit. Libovolný zájezd si totiž můžete rezervovat přímo přes internet! Splňte si sen a podívejte se na Kubu, do Tanzanie nebo na Mauricius. Letošní dovolenou máte plně ve svých rukou…

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!