Zpříjemněte si osamělé večery

Sex už dávno není tabu. Tedy alespoň by neměl být. Děláme to všichni a (většinou) to děláme moc rádi. A neděláme to jen my, ale i ty roztomilé kočičky, které nás každý večer budí hrdelním řevem a dokonce i králíčci, které jste pro potěšení koupili dětem. Ne nadarmo se přece říká:“Jak ti dupou králíci.“ Vraťme se však k erotickým hrátkám, které provozujeme my lidé z masa a kostí. Jak už je to dlouho, co jste si to opravdu užila? Všechny zkrátka nemáme to štěstí a nezažíváme několikanásobný orgasmus pokaždé, co se na nás partner jen podívá. Mnohé z nás považují za štěstí i to, že je partner po večerech doma. Jenže co dělat, když ho zavolají pracovní povinnosti a vy na „to“ zrovna dostanete chuť?

Kdo si hraje, nezlobí

Potlačovat své libido by rozhodně bylo proti přírodě. To, že jste doma sama, ještě neznamená, že si večer nemůžete užít naplno. Napusťte si horkou vanu, pusťte oblíbenou muziku a poté film, na který se plánujete podívat už hodně dlouhou dobu. No a samý hřeb večera věnujte hrátkám s vašim nejlepším přítelem...Ne, skutečně nemáme na mysli dlouholetého kamaráda, ale spíš erotickou pomůcku, kterou tajně ukrýváte v šupleti. Že žádnou nemáte? V tom případě byste to měla rychle napravit. Na vibrátorech, dildech, venušiných kuličkách a další hračkách pro ženy rozhodně není nic špatného. Masturbace prostřednictvím všelijakých uspokojovátek je zcela běžná a rozhodně si nemusíte připadat, jako nějaká pornohvězda. A když už jsme u toho porna, možná by nebylo od věci, kdybyste si přikoupila pár DVD k vašemu robertku. Inspirace se hodí vždycky!

Stydíte se do sexhopu?

Máte sexshop doslova před nosem, ale i tak si nedokážete představit, že požádáte o ty „hanbaté“ věcičky, na které se tak těšíte? Ale no tak, prodavači v obchodě s erotickými pomůckami nejsou prodavači v samoobsluze. Jsou zvyklí na ledacos a za ta léta už byli svědky perverznějších nákupů. Pokud jsme vás i přesto nepřesvědčily, jednoduše si objednejte robertka v online sexshopu mujrobertek.cz a budete mít jistotu zcela anonymního nákupu. Zboží vám přijde v nevinně vyhlížející krabičce a ani zvědavá pošťačka nepozná, jaké poklady se uvnitř skrývají.

Publikováno: 22. 11. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam