Domů » Těhotenská móda musí být pohodlná i stylová
Móda

Těhotenská móda musí být pohodlná i stylová

Těhotenská móda je specifická oblast módního fashion světa. Pravděpodobně žádný módní návrhář se nespecializuje na toto odvětví. Ale je to škoda. Protože i tato část dámského šatníku si jistě zaslouží pozornost. V tomto směru je alespoň za námi období, kdy si člověk mohl pod těhotenskou módou představit snad jen volný svetr, vše zakrývající šaty a kalhoty s laclem.

V dnešní době je naštěstí těhotenská móda poměrně pestrá a těhotné ženy mají z čeho vybírat. Převahu v tomto směru mají jistě internetové obchody nad nákupními centry. Těhotenská móda je zaměřena na to, aby zvýraznila křivky těhotenského těla. Zvětšující se bříško není potřeba schovávat, ale trend velí zvýraznit a pyšně ukázat. Proto je pro těhotenskou módu typické, že se zaměřuje na zvýraznění toho nejdůležitějšího, čímž je bříško, které ukrývá nový život.

HalenkaJak už bylo shora uvedeno, těhotenská móda je v dnešní době opravdu pestrá. Nastávající maminka má možnost obléknout se pro každou příležitost. Na domácí lenošení může zvolit těhotenské tepláky nebo těhotenské legíny. Obě varianty tohoto domácího oblečení jsou většinou opatřeny pohodlným těhotenským lemem, který se postupně přizpůsobuje rostoucímu bříšku. Proto si žena pouze většinou přeměří obvod pod bříškem a takové kalhoty pak díky pružnému lemu vydrží po celou dobu těhotenství.

Nastávající maminka se nemusí obávat volit barevné oblečení. Těhotenská móda má v úmyslu ženu zvýraznit, nikoli ji potlačit, aby splynula s davem. Nebojte se proto volit barevné těhotenské tuniky, halenky a šaty. Těhotenská móda již nabízí oblečení pro každou příležitost včetně těch slavnostních, pro které může těhotná žena vybrat těhotenské šaty i kostýmky v nejrůznějších barevných variacích i střihovém provedení.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!