Nakupujte tak, jak jste zvyklá a získejte svůj cash back

Milujete nakupování a nevynecháte jedinou příležitost, kdy si můžete udělat radost něčím pěkným nebo praktickým? Pokud se nákupním radovánkám oddáváte online, tedy prostřednictvím e-shopů, máme pro vás perfektní tip na to, jak ušetřit. Líbilo by se vám, kdyby se na váš účet po nákupu vrátila částka ve výši několika (třeba i desítek) procent? Služba, která toto umožňuje, se trefně nazývá ŠetřímeZaVás.cz a funguje již několik let. Její popularita stále stoupá a můžete díky ní ušetřit i vy. Vysvětlíme vám, jak nakupování funguje.

Část utrcených peněz vám vrátí více než 300 e-shopů

Služba ŠestřímeZaVás.cz spolupracuje s více než 300 internetovými obchody a u některých z nich pravděpodobně nakupujete i vy. Najdete mezi nimi giganty jako je Alza.cz, Astratex.cz nebo třeba Beate-Ushe.cz a nespočet dalších oblíbených prodejců. Registrovaní uživatelé získají unikátní slevové kódy a pokud u partnerských e-shopů nakoupí prostřednictvím této služby, e-shopy pošlou určitou částku zpět. Vy, jakožto registrovaný uživatel, získáte 80 % z této částky, což v případě dražšího nákupu rozhodně není zanedbatelná suma. Ročně můžete ušetřit tisíce a to jen díky tomu, že na cílové e-shopy vstoupíte přes ŠetřímeZaVás.cz. Není to paráda?

Nákupní maniaci mohou mít i 100 % z cashbacku

Registrace je rychlá a nenáročná a nezabere vám více než několik minut. Je zcela zdarma a bude vám přidělen účet Classic. Pokud se nespokojíte s 80 % vrácené částky, můžete zvolit placený účet Premium a získat 100 % cashback. Pro někoho, kdo měsíčně v e-shopech utratí spoustu peněz, se prémiový účet rozhodně vyplatí. Tak na co ještě čekáte? ŠetřímeZaVás.cz vám dává šanci jak ušetřit a není jediný důvod, proč ji odmítnout. Peníze nerostou na stromech a každá tisícovka navíc znamená jedny další pěkně boty nebo třeba wellness víkend s partnerem. A ty jsou tam, mimochodem, taky... :-)

Publikováno: 04. 05. 2014

Kategorie: Slevy a nakupování

Autor: Adam

Tagy: cash back | cashback | jak nakupovat se slevou | slevové kódy | slevové kupóny