Domů » Problémy trávícího systémů lze efektivně řešit přírodními doplňky stravy
Zdraví

Problémy trávícího systémů lze efektivně řešit přírodními doplňky stravy

Trápí vás časté žaludeční bolesti, průjmy a máte pocit, že budete každou chvíli zvracet? Nejste sama – poruchy trávícího systému a zažívání patří k těm nejrozšířenějším a zatímco někteří lidé se s nimi potýkají od narození a to i přesto, že si skladbu svého jídelníčku bedlivě hlídají, ostatní komplikace postihují především po konzumaci určitého druhu jídla. Další obvyklou příčinou může být konzumace zkažených potravin a nápojů, které obsahují jedovaté látky. A přestože zmíněné příznaky většinou nejsou spjaty s vážným onemocněním, dokáží nám velmi znepříjemnit život a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Zajímá vás, jak se s nimi vypořádat i bez nutnosti návštěvy lékaře?

Silicea balsamBolesti žaludku, průjmy, nadýmání a zvracení v žádném případě nepodceňujte. Zanedbaná léčba totiž může vést k mnohem závažnějším problémům a podnítit chronické zdravotní onemocnění. Nechcete-li svůj organismus zatěžovat léky a preferujete-li alternativní způsob léčby, pokuste se svému trávícímu ústrojí pomoci prostřednictvím speciálních přípravků postavených čistě na přírodní bázi. Tyto doplňky stravy jsou v mnoha ohledech šetrnější než běžná léčiva a jejich užívání není provázeno vedlejšími účinky. Jedním z těch nejúčinnějších je unikátní gel kyseliny křemičité, který váže patogeny a jejich toxiny v zažívacím traktu a podílí se na jejich přirozené eliminaci.

Gel kyseliny křemičité (známý také jako silicový gel či silicea balsam) se skládá s čistého minerálu křemíku s kyslíkem a vody a okamžitě působí přímo tam, kde se nechází molekuly původců nemocí. Ty jsou po zachycení vyloučeny přirozenou cestou ven z těla a potíže velmi rychle odezní. Za jeho dlouholetým vývojem stojí přední lékaři, farmakologové, bilologové a dietologové a výzkum podléhá přísnému odbornému dohledu. Silicový gel je perfektně vstřebatelný, neobsahuje konzervační a geneticky upravované látky a jako jeden z mála přípravků je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Pozor! Pokud vás doplněk stravy potíží nezbaví, je nezbytné, abyste neprodleně navštívila lékaře.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!