Splňte si svůj sen o vlastním kadeřnickém salonu

Nejste spokojené s platovými podmínkami vašeho zaměstnavatele a cítíte, že by bylo lepší pracovat na vlastní pěst? Kadeřnice to nemají jednoduché a jedinou možností, jak se zbavit okov, které vám nasadil zaměstnavatel, je založit vlastní kadeřnický salon. Není to tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí pořádná dávka elánu, menší půjčka do začátku a tip na výhodné kadeřnické potřeby. A samozřejmě také spoustu umu, který vám pomůže rychle vybudovat stálou klientelu. Ale pěkně popořádku. Pohodlně se usaďte a my vám ukážeme, jak na to.

Realizace kadeřnického salonu krok po kroku

Budete potřebovat prostory a vybavení a nemáte-li ušetřenou dostatečně vysokou částku, budete se po ní muset poohlédnout v bance. Předložíte-li stravitelný podnikatelský záměr, pravděpodobně vám banka půjčí. Nechcete přece astronomickou částku, menší kadeřnický salon jde realizovat i pod sto tisíc korun. Vše samozřejmě závisí na vašich požadavcích a výsledná cena může i nemusí být několikrát větší. Na čem se však dá dlouhodobě ušetřit, je kvalitní vlasová kosmetika, kterou si můžete objednat z pohodlí domova na puls.cz. V nabídce najdete vysoce kvalitní přípravky, které si vaše zákaznice zamilují a donutí je přijít znovu.

Vlasová kosmetika od A do Z

Puls.cz nabízí barvy na vlasy, doplňkový sortiment, kondicionéry, balzámy, přípravky na ochranu proti slunci, ale i proti lupům či stylingové přípravy. Vlasová kosmetika je k mání za nižší ceny, než u konkurence a vy tak máte šanci vybavit salon za přijatelnou cenu. Součástí sortimentu je však nejen vlasová kosmetika, ale také hřebeny, nůžky, ale i elektro pomůcky, jako jsou kulmy, žehličky, stříhací strojky či sušící helmy a vysoušeče vlasů. Kvalita a nízká cena, to je ideální kombinace pro každou novopečenou majitelku kadeřnického salonu. Pokud již vlastní kadeřnictví máte a přemýšlíte nad renovací kadeřnických potřeb, i v tomto případě je puls.cz nejlepší řešení.

Publikováno: 12. 06. 2012

Kategorie: Kosmetika

Autor: Adam

Tagy: kadeřnické potřeby | kadeřnický salón | puls.cz | vlasová kosmetika