Domů » Snubní prsteny musí symbolizovat pevnost svazku. Vyberte si ten správný!
Šperky

Snubní prsteny musí symbolizovat pevnost svazku. Vyberte si ten správný!

Kdo by to byl řekl, že flirtování a nezávazné randění nakonec vyústí ve svazek manželský… Jenomže je to tu a on si před vás klekl s otázkou, na kterou se (alespoň většinou) neříká ne. A v tom momentě se spustila doslova lavina úkolů a povinnosti, které budete muset před svatbou podstoupit. Některé jsou příjemné, jiné si příliš neužijete. A jsou i takové, které budete muset podstoupit společně a pořádně si potrápit mozkové závity. Kam tím míříme? K výběru snubních prstýnků, které vás možná budou provázet po zbytek života.

Vybrat snubní prstýnky není jen tak. Ostatně nejde o ledajaké šperky, ale o symboly vašeho pevného svazku. Měly by charakterizovat pevné pouto a zároveň vypadat tak, aby se je ani jeden z budoucích novomanželů nestyděl nosit. Máte už ucelenou představu, nebo zatím marně tápete?

snubaky

V současné době je z čeho vybírat a v podstatě jste limitována pouze rozpočtem. Snubní prsteny lze pořídit za pár tisícovek, ale i za mnohonásobně vyšší částky. V prvé řadě se budete muset rozhodnout pro materiál, nicméně chirurgická ocel a stříbro nejsou tím „pravým ořechovým“. Drtivá většina párů se nakonec přikloní pro snubní prsteny bílé zlato, případně pro klasiku v podobě žlutého zlata. Oblíbené je také kombinace obojího – výsledek rozhodně nevypadá zle.

Zda snubní prsteny necháte osadit drahými kameny, je opět jen na vás. Ideální jsou brilianty, ale někdo se spokojí i s výrazně levnějšími zirkony.

snubni-prsteny

Ať už se však rozhodnete pro jakoukoliv podobu šperků, poohlédněte se po nich ve známém pražském zlatnictví Svět snubních prstenů, jehož historie se píše již od roku 1930. Firma byla obnovena v roce 1992 a momentálně provozuje čtyři pobočky v hlavním městě. Právě zde si můžete vybrat za několika tisíc modelů, nebo si nechat vyrobit vlastní originální šperk dle svých představ.

Zlatnictví Svět snubních prstenů vyrábí snubní i zásnubní prsteny z bílého a žlutého zlata a v nabídce najdete také spoustu jiných krásných šperků. Chcete-li se inspirovat již nyní, nezapomeňte se podívat na www.svetsnubnichprstenu.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!