Novinka ve světě fitness: Unikátní činky s vlastním textem

S příchodem jarního počasí si spousta žen začíná uvědomovat, že plavková sezóna se neodkladně blíží, a proto je nejvyšší čas zapracovat na postavě. Samozřejmě hlavní změny by měly nastat ve stravovacích návycích, nicméně byste si měla uvědomit i to, že pokud prahnete po pevných svalech, tak ty se samy nevytvoří, je potřeba zapojit i cvičení. Jestliže se stydíte chodit do fitness centra kvůli tomu, že by se ostatní návštěvníci na vás dívali, nemusíte hned věšet hlavu, neboť i domácím cvičením můžete docílit vysněné postavy. Stačí si pořídit pár pomůcek, přičemž v základním vybavení by neměly chybět rozhodně činky. Pokud si navíc potrpíte na designu i takových věcí, jako jsou cvičební nástroje, nadchne vás nová služba, se kterou přichází e-shop mojecinka.cz. Pokud jste si doposud říkala, že doma cvičit nemůžete, protože se vám do žádné místnosti nevleze běžící pás, ani posilovací věž, pak jste hledala nejspíše jen důvody, proč to nejde. V tomto okamžiku bychom měli uvést jeden citát Jana Wericha, jenž platí nejen ve cvičení, ale i v životě jako takovém. Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Jaké mají činky výhody?

Opravdu to myslíte s posilováním vážně? Činky se stanou vašimi nenahraditelnými pomocníky. Oproti posilovacím strojům a různým trenažérům se vyznačují poměrně nízkou pořizovací cenou a vysokou variabilitou. Jestliže ve svém bytě bojujete s nedostatkem prostoru, oceníte jejich skladnost. Stačí je po cvičení uložit do skříně, a tak nebudou nikde překážet. Při tréninku s činkami zapojíte spoustu svalů, přičemž můžete docílit i většího nárůstu svalové hmoty. Činky jsou velice dobře dostupné. Seženete je v každém sportovním obchodě, ale i na internetu. Třeba e-shop mojecinka.cz momentálně představuje ojedinělou službu, a to personalizované činky. Co si pod takovým pojmem představit?

Co jsou personalizované činky?

Spousta žen si potrpí na originálních věcech, a to nejen, co se oblečení týče, ale i v oblasti cvičebních pomůcek. Právě pro takové jsou připraveny činky s vlastním textem, tedy na první pohled obyčejné činky proměníte v unikátní věc. Cvičební náčiní tak na sobě může nést jméno, případně nějaké motivační motto, abyste neztratila inspiraci cvičit. Internetový obchod mojecinka.cz zvládne s textem vyrobit závaží, kotouče a činky. Stačí si vybrat tedy konkrétní produkt a znění textu. Pokud cvičíte i s kamarádkou, klidně jí můžete koupit personalizované činky jako dárek k narozeninám či jiné příležitosti. Co by řekla na činky s heslem: „Dokážeš to!“? [gallery link="none" size="full" ids="5508,5509,5510"] V podstatě nezáleží na tom, zda se cvičením teprve začínáte, nebo se mu věnujete už dlouhá léta. Činky s vlastním textem si může pořídit kdokoliv – od rekreační sportovkyně až po kulturistku.

Čím jsou nápisy vytvořené?

Internetový obchod používá k popisování činek speciální gravírovací stroje. Stejně tak si můžete být jista, že kupujete vskutku kvalitní činky, neboť kotouče jsou vyrobeny z litiny vysoké jakosti. Jestliže se vám tedy personalizované činky zamlouvají, můžete se pustit do jejich objednání. V objednávkovém formuláři na webové stránce mojecinka.cz si vyberete typ, váhu kotouče a počet kusů. Pozor, nezapomeňte do speciálního políčka napsat individuální text, jenž by se měl na činkách objevit. Poté se vám ukáže cena, kterou je nezbytné zaplatit. Internetový obchod vám do pěti dnů zašle grafický návrh toho, jak bude činka vypadat. Jakmile ho odsouhlasíte, zahájí se výroba a brzy můžete cvičit s činkami, které vás budou den co den svým nápisem či heslem motivovat. Činky s vlastním textem si jednoduše zamilujete.

Publikováno: 16. 03. 2019

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam