Balzám na rty se zmrzlinovou příchutí

Patříte k ženám, které se neobejdou bez balzámu na rty? Pokud trpíte nadměrným vysoušením rtů a musíte si je kvůli tomu každou chvíli mazat balzámem, budete nadšené z nové kolekce balzámů na rty od společnosti Crazy Rumors. Že nejde o jen tak ledajaké balzámy, svědčí značný počet tradičních, ale i velmi originálních příchutí. Máte rády zmrzlinu, pomerančový juice nebo žvýkačky? V tom případě si balzámy od Crazy Rumors zamilujete a stanou se nepostradatelnou výbavou vaší kabelky. Pojďme se spolu podívat, co všechno se dá díky Crazy Rumors natřít na rty.

Balzámy, které nejen skvěle chutnají

Balzámy na rty značky Crazy Rumors jste už zřejmě vyzkoušeli. Vysoce kvalitní bio balzámy na rty pomohou proti nadměrnému vysušování a podporují k regeneraci. Hravě si poradí s rozpraskanými rty a dodají jim zdravý vzhled. Společnost se však ubírá trochu jiným směrem, než jiní výrobci balzámů a uvedla na trh spoustu nových balzámů s tradičními i méně tradičními příchutěmi. V nabídce najdete balzámy s příchutí amareta, kořeněného jabla, koly, žvýkačky, zmrzliny, kávy, francouzské vanilky, grepu či limonády. Obrovský výběr balzámů tak uspokojí všechny mlsné jazýčky a to bez ohledu na to, co máte rády. V tak pestré nabídce si totiž vyberete i vy.

Balzámy, které si doma nezapomenete

S obyčejnými balzámy na rty se můžete kolikrát cítit i nepříjemně. Balzámy Crazy Rumors jsou jiné, zanechají na vašich rtech nezaměnitelné aroma, které si zamilujete. Rozhodně si je s sebou vezměte k moři, ale také na hory a všude tam, kde hrozí rozpraskané rty. Objednat si je můžete z pohodlí vašeho domova na pureskincare.cz. Voňavé balzámy na rty jsou k mání za velmi příjemné ceny, které se nijak neliší od běžných balzámů bez příchutí.