Domů » Sklo promění nudné bydlení na stylový domov
Bydlení

Sklo promění nudné bydlení na stylový domov

Pokud se domů nevracíte s nadšením, pak nejde o domov, jako spíše o „noclehárnu“. Chcete-li ze svého příbytku vybudovat místo, na které se budete těšit a ráda v něm trávit čas. Transformace obyčejného bydlení na útulnou domácnost je většinou náročný (finančně i časově) proces, ale výsledek stojí za to. My jsme se zaměřili na moderní materiál, díky kterému se do svého bytu či domku opět zamilujete… Potrpíte si na sklo, nebo ho máte kolem sebe jen tolik, kolik je bezpodmínečně nutné?

Sklo do moderního interiéru rozhodně patří a rozhodně se nenechte odradit předsudky, které se o tomto úžasném materiálu tradují v souvislosti s architekturou dob dávno minulých. Skleněné prvky nejsou křehké, nepoužitelné a fádní – naopak se těší vysoké odolnosti a variabilitě. A co se týče estetického hlediska, vhodně situovaným skleněným prvkům se vyrovná jen málokteré řešení z jiného materiálu…

Buďme však trochu konkrétnější. Zeptali jsme se odborníků ze sklenářství B&P Glass, které produkty momentálně „frčí“.

Obrovským hitem jsou lakované skleněné obklady, pro které najdete využití v kuchyni i koupelně. O bezpečnost nemusíte mít strach, 4 – 6 mm tlusté sklo je vskutku odolné. Údržba je snadná a radost z nich mají také alergici – sklo je antialergenní.

sklenene-obklady

Neméně zajímavou alternativou je grafosklo (neboli fotosklo), na které si můžete nechat vytisknout libovolnou fotografii nebo obrázek v odpovídající kvalitě. Případně si vybrat některý z 270 stylových motivů z archivu sklenářství B&P Glass.

grafosklo

Zalíbí-li se vám sklo natolik, že se jím budete chtít obklopit, zaměřte se na nepřehlédnutelné skleněné stěny, luxusní skleněné sprchové kouty a celoskleněné dveře (v otočném i posuvném provedení).

posuvne_sklenene_dvere_dorma

Sklenářství B&P Glass uspokojí zákazníky, kteří vyžadují cenově příznivé řešení, jakožto i nejnáročnější klienty vyžadující luxus. Samozřejmostí jsou rychlé, kvalitní a komplexní služby – od projekce až po pozáruční servis. Inspirativní fotogalerii realizovaných prací a další informace najdete na www.bpglass.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!