Domů » Elektronická cigareta – pomůže zachránit miliony lidských životů?
Zdraví

Elektronická cigareta – pomůže zachránit miliony lidských životů?

Přemíra stresu, pracovní vypětí, ale i nuda. To všechno vede miliony lidí k tomu, aby začali s nejhorším zlozvykem vůbec – kouřením. Cigarety nám ničí zdraví, dělají průvan v peněžence a to všechno proto, aby nás nakonec dostaly předčasně do rakve. Jenomže sami uznáte, že zbavit se zlozvyku není vůbec jednoduché a v případě kouření takřka nemožné. Co však dělat v případě, že si tělo si o svou dávku nikotinu říká stále častěji a plíce ani peněženka situaci nezvládají? Kdyby vám dal někdo příležitost k tomu, abyste opět začali žít zdravěji a navíc ušetřili nemalí peníze, brali byste to?

Nahlédněme do nepříliš vzdálené historie. Psal se rok 2008 a Číňané kvůli Olympijským hrám v Pekingu vymysleli převratný vynález v podobě elektronické cigarety. Kouzlo tohoto zařízení tkví v atomizéru a speciální tekutině s nikotinem zvané e-liquid. Princip je následující, e-cigareta vypařuje e-liquid a kuřák inhaluje nikotin, aniž by byl nucen vtřebávat karcinogenní látky, které vznikají spalováním. Vydechuje vodní páru…Jednoduché a geniální, co říkáte? Není divu, že si elektronická cigareta získala obrovskou základnu bývalých kuřáků, kteří ze zdravotních a finančních důvodů na e-cigaretu přesedlali. Stejnou možnost máte i vy, ovšem nechcete-li vyhazovat peníze, budete se muset poohlédnout po skutečně funkčním zařízení a dát ruce pryč od přehnaně levných výrobků, které nabízí vietnamští trhovci. Vsaďte proto na kvalitu a zvolte elektronickou cigaretu Marion

Elektronická cigareta Marion snoubí eleganci s bytelným provedením

Elektronická cigareta Marion představuje ideální poměr ceny a kvality a na rozdíl od konkurenčních výrobků nabízí celou řadu výhod. Na otázkou, proč e-gigareta Marion dosahuje nejvyšších příček prodeje, existuje jednoduchá odpověď:

  • elegantní vzhled a mnoho designových provedení
  • kvalitní zpracování, díky kterému vydrží velmi dlouho
  • baterie, které nevypoví službu již po pár desítkách minut

Využívejte výhody e-cigarety Marion i vy a staňte se nezávislými na klasických cigaretách, které nejenže ruinují vaše zdraví, ale také peněženku. Marion se stane vašim nejlepším přítelem, díky kterému budete moct kouřit kdykoliv a kdekoliv. Kouř je naprosto bez zápachu a nebudete jím obtěžovat okolí. Pádným argumentem je i úspora až několika desítek tisíc korun ročně…

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!