Potřebujete webovky, ale neumíte programovat? Vytvořte si je na WordPressu!

Osobní blog, firemní prezentace nebo třeba e-shop – každý si najde důvod, proč mít webové stránky, ale jen málokdo si je umí vytvořit vlastními silami. Pokud se nechcete učit programovat a zkrátka byste si jen přála web, jehož obsah si kdykoliv sama editujete podle libosti, zvolte WordPress – nejrozšířenější CMS na světě. Platformu využívá přibližně třetina všech stránek, a to včetně velikánů, jako jsou BBC či MTV. Když je dobrý pro ně, budete s ním spokojená i vy!

Jednoduchou vizitku nebo blog zvládnete sama

Tvorba webových stránek na WordPressu může být velmi snadná. Samozřejmě máme na mysli jednodušší web, například zmíněný osobní blog. Pak si skutečně stačí pouze zaplatit webhosting, který umožňuje instalaci aplikace na pár kliknutí. Co se týče designu – kdo se nespokojí se standardní šablonou, může si z repozitáře stáhnout jinou (k mání je cca 8 tisíc témat zcela zdarma). Funkcionalitu systému lze rozšířit pomocí tzv. pluginů. A pak už jen editujete obsah a přidáváte příspěvky.

Profesionální stránky vyžadují profesionální přístup

Jakkoliv je WordPress skvělý i pro nezkušené uživatele, tvorba webových stránek vždy není otázkou chvilky. Příkladem budiž sofistikovanější firemní web nebo internetový obchod. Pokud jsou vaše nároky vyšší a potřebujete řešení, které se stane vašim nástrojem pro obživu, obraťte se na někoho, kdo pro vás vytvoří odpovídající prostředí. I takový web pak budete moct nadále upravovat a kdykoliv si ho nechat levně modifikovat. Odborníky na WordPress najdete například v agentuře AJAS, která tvoří webové stránky na míru, a navíc se stará také o online marketing (od SEO až po nastavení PPC...). Zkrátka vše pod jednou střechou. Portfolio spokojených klientů a další informace najdete na chcibytvidet.cz.

Publikováno: 09. 10. 2020

Kategorie: Zajímavé weby a inernet

Autor: Adam