Domů » Každý je tak starý, jak se cítí
Zdraví

Každý je tak starý, jak se cítí

Sotva se prodereme na svět, začneme stárnou. První roky života to tak sice nevypadá a stárnutí většinou nepociťujeme ani ve dvaceti, třiceti letech, ovšem jen co nám udeří magická čtyřicítka (nedejbože padesátka), začneme přibývající vrásky pociťovat velmi intenzivně. Nejde jen o bolesti kloubů, ale především o „ztrátu energie“, zapomínání a celkovou únavu organismu. Vzhledem k vražednému tempu moderní civilizace se těmto jevům ubráníme jen těžko. Přeci jen však existuje několik způsobů, jak je oddálit a na nějakou dobu zcela eliminovat. Jedním z nich je i dimetylaminoetanol .

Ryby jsou zdravé a některé ještě zdravější

Dimetylaminoetanol je látka, která se hojně vyskytuje především v mase ančoviček a sardinek. Její nedostatek snižuje mozkovou aktivitu a vede k celé řadě poruch. Pravidelný přísun má naopak za následek zpomalení stárnutí. Otázkou však je, jak je dostat do těla, aniž bychom museli denně spořádat několik kilo čerstvých ryb. A nebudeme si nic nalhávat, zrovna ančovičkám většina z nás neholduje.

DMAE – přípravek pro ty, kterým ryby nevodí

Extrahovanou látku obsahuje i přípravek DMAE, který působí jako vysoce efektivní deaktivátor volných radikálů a antioxidantů. Dokáže přeměnit buněčný odpad a zamezit tak tvorbě jaterních skvrn. Představuje také bohatý zdroj cholinu, který je nezbytný pro blánovou syntézu. Pravidelným užíváním dosáhneme nejen zlepšení paměti, ale i odstranění únavy a podpory libida.

DMAE je potravinový doplněk, který je určen aktivním jedincům, ale i lidem v důchodovém věku. Využije ho každý, jehož životní styl si žádá zvýšený přísun mentální energie, stejně jako lidé, na nichž se začíná projevovat pokročilý věk. Další informace o přípravku, který nachází stále větší oblibu, najdete na dmae.cz. Lepší způsob zpomalení stárnutí najdete jen stěží.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!