Šperky

Vybíráte šperky podle svého barevného typu? Nemusíte!

Představte si, že vyrazíte ven bez svých oblíbených šperků. Předpokládáme, že byste se bez prstýnků, náramků, náušnic a náhrdelníků cítila nesvá. Nemusíte je mít na sobě všechny, někdy stačí pár decentních kousků, ale přesto – šperky z drahých kovů jsou nedílnou součástí outfitu žen každého věku. A když už jsme to nakousli, preferujete zlato, nebo stříbro? Podobné dilema řešíte i v případě rtěnky, líčidel a oblečení. Někteří módní experti tvrdí, že klíčem je znalost barevného typu. Podle nás to tak horké rozhodně není a neměla byste se omezovat uměle nastolenými pravidly.

Na druhou stranu připouštíme, že rozlišení čtyř základních barevných typů zní docela logicky. Pro chladné barevné typy (letní a zimní) je vhodné stříbro. Teplým barevným typům (jarní a podzimní) zase sluší zlato. Ale co když vám „tabulkově“ odpovídá jiná barva drahého kovu, než ta, která se vám líbí? Vyřešte to šalamounsky – barvu, která neodpovídá vašemu typu, by neměla být blízko obličeje. Jinak si ji můžete dopřát dle libosti.

zlaty-prsten

Udělejte si místo ve šperkovnici, jde se nakupovat!

A protože je léto v plném proudu a i vy vyrážíte do ulic jen tak nalehko, udělejte si radost krásným šperkem, který podtrhne vás letní look. U známého internetového prodejce Šperkin jsme narazili na široké spektrum zlatých a stříbrných šperků, ale také blyštivou (a levnou! :-)) bižuterii a v neposlední řadě i na stylové značkové hodinky.

hodinky-dkny

Důvodů, proč se po nových špercích poohlédnout právě na www.sperkin.cz, je hned několik. Tím prvním je bohatá nabídka kvalitního zboží, které je skladem a tedy připraveno k okamžité expedici. Za zmínku však stojí i neodolatelné slevy – například na vybrané modely hodinek až 50 %. Při nákupu nad 1200 Kč nebudete platit poštovné a jako bonus dostanete ke šperku krabičku zdarma.

E-shop provozuje společnost GOLD WAY CZECH a.s., která má s prodejem šperků více jak 20 let zkušeností. Zboží prochází důslednou kontrolou Puncovního úřadu a obdržíte k němu certifikát kvality. A budete-li mít cestu kolem, můžete nakoupit osobně v kamenné prodejně v Rožnově pod Radhoštěm.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!