Co vás čeká na Maledivách?

Moře, teplo a průzračná voda. To jsou ve zkratce Maledivy. Tento ostrovní stát ležící nedaleko Indie Vám nabízí opravdu nevšední zážitky. Počasí na Maledivách celoročně stálé, jen během našeho léta více prší. Po návratu z takové dovolené přibudou do Vašeho rodinného alba překrásné fotky z Malediv.

Ubytování na Maledivách

Nemáte rádi přeplněné pláže které znáte z Evropy? Na Maledivách nic takového nenajdete. Pokud se ubytujete na lokálním ostrově, málo kde narazíte na velký hotel. Většina ubytování na lokálních ostrovech jsou malé, rodinné penziony. Pokud budete ubytovaní v resortech, lidí na pláži potkáte ještě méně. Resorty si zakládají na omezené kapacitě a soukromí každého návštěvníka. Na Maledivách najdete cenově dostupné, ale i ty nejdražší ubytovací komplexy na světě.

Výlety a aktivity

Ve ubytování jsou v nabídce různé výlety. Většina nabízených výletů se nějakým způsobem týká vody. Pro ty co ji nemají rádi asi nemá smysl na Maledivy jezdit.
 

Romantika na Maledivách

Pokud se chystáte na Maledivy se svoji milovanou osobou a jste romantik, Maledivy jsou pro Vás dokonalou destinací. Pro svou milou máte několik možností jak ji okouzlit. Můžete se nechat odvézt na opuštěný ostrov a tam strávit čas pouze ve dvou. Další možnosti je romantická večeře při svíčkách na pláži při západu slunce. Velmi romantické jsou také písčiny zvané sandbanky. Jedná se písečný výběžek v moři který vzniká jen za určitých podmínek při odlivu. Některé hotely tu pořádají romantické zásnuby nebo i svatební obřady.

Zážitky

Pro milovníky rybolovu nemůže být vhodnější destinace. Na Maledivách se na udice chytají opravdu velké ryby. Stejně tak si na své přijdou přístrojový potápěči. Na Maledivách najdete jedny z nejkrásnějších korálových útesů na světě.
Neváhejte a vydejte se na Maledivy. Nejtěžší rozhodnutí bude jen který z ostrovů na Maledivách si vybrat.

Publikováno: 11. 06. 2019

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam