Sex jako lék? Funguje znamenitě, jen musíte vědět, jak na TO

Fakt, že je milování vynikajícím léčebným prostředkem mnoha chorob, byl znám již v dávné minulosti. Staří čínští lékaři, kteří se mohou nazvat prvními praktikanty sexuální terapie, byli přesvědčeni, že láska prodlužuje život, a dokonce pomáhá při léčbě konkrétních nemocí. Podstatné je vědět, jak tento nástroj - tedy sex - používat. Dnešní doba přeje skepticismu, a abychom něčemu uvěřili, potřebujeme rozumné důkazy. My vás ale přesvědčíme, že nejde o žádný mýtus či klam. Sex je v našem životě naprosto přirozenou potřebou a zajišťuje nám fungování důležitých částí těla. Navíc je příjemný, a proto bychom si ho měli dopřávat co nejčastěji (a v odpovídající kvalitě).

Proti nachlazení

Co je příjemnější: hořká pilulka, nebo silný orgasmus? Odpověď je zřejmá. Alternativou pro antipyretika může být právě příjemný a intimní kontakt, který lze kdykoliv oživit zajímavou erotickou pomůckou. V poslední době se těší popularitě například realistická dilda. Ale jak je to vůbec možné? Podle vědců na univerzitě ve státě Pennsylvánie mají lidé, kteří pravidelně vykonávají sex, o více než 30 % protilátek zvaných imunoglobulin, jež posilují imunitní systém, oproti sexuálním abstinentům.

Sexem proti bolesti

Víte, že sex vám pomáhá zbavit se bolestivých pocitů, ať už jde o migrénu nebo bolest zubů? Namísto utrpení a užívání analgetik se milujte a nebojte se popustit uzdu představám. Zmíněné vibrátory online zakoupíte v e-shopu vibratory-online.cz.

Účinné antidepresivum bez nežádoucích účinků

Sex vám pomůže se zbavit také sezónní deprese nebo špatné nálady. Hormony radosti, které doprovázejí tuto činnost, plus samotná blízkost milovaného člověka, vám na oči nasadí příjemné růžové brýle! Resumé? Dopřávejte si sex pokud možno pravidelně a co nejvíce. Nemá žádné vedlejší účinky a opravdu funguje a nepotřebujete za něj nikomu platit, tedy alespoň předpokládáme.

Publikováno: 24. 04. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam