Každá žena by měla mít svůj parfém. Česká firma prodává špičkové vůně za hubičku!

Máte svou oblíbenou vůni a je vám líto, že si ji nemůžete kupovat pravidelně? Produkty od renomovaných výrobců jsou velmi drahé a bavíme-li se o opravdových parfémech s nejvyšší koncentrací vonné látky (15 – 40 %), cena za malý flakonek se často pohybuje v tisících. Pokud jste doposud volili levnější alternativu v podobě parfémové nebo toaletní vody téže značky, nyní již nebudete muset dělat kompromisy. Víme, kde seženete levné parfémy, které si okamžitě zamilujete!

Co je dobré vědět o parfémech?

Vůně dokresluje osobnost, a proto bychom ji měli volit pečlivě. Výběr parfému je poměrně komplikovaná záležitost, protože záleží na množství různých aspektů. K dostání jsou květinové, orientální, citrusové, cypřišové, dřevité a další vůně. Parfémy se skládají ze tří částí, které se uvolňují postupně: hlava – vysoké tóny, které registrujeme jako první. Uvolňují se po dobu několika sekund až minut. srdce – střední tóny, které trvají po dobu dvou až tří hodin. základ – nízké tóny, které vyprchávají delší dobu, v závislosti na konkrétním parfému.

Neplaťte za flakon a tvář celebrity, plaťte za vůni!

Parfémy s vysokou koncentrací vonné látky logicky voní nejdéle a zpravidla i nejlépe. V případě výrobků známých značek však zaplatíte také za luxusní flakon, renomé parfému, tvář celebrity, která vůni reprezentuje apod. Je logické, že prodejní cena je vysoká. Přesto nemusíte slevovat ze svých nároků a nahrazovat parfém levnější napodobeninou nebo vůní s nižší koncentrací vonné esence. Česká firma ABDEO vyrábí kvalitní parfémy ESSENCE, které mají stejné složení jako známé značky. Oproti nim jsou o 70 – 90 % levnější, protože odpadají výdaje za výše zmíněné položky. A právě to je vaše šance. Udělejte si radost a vyberte si na www.esparfemy.cz tu nejkrásnější vůni!

Publikováno: 05. 04. 2016

Kategorie: Kosmetika | Móda

Autor: Adam

Tagy: levné parfémy | parfémy essence