Jak dlouho vydrží gelové nehty? S kvalitními laky a gely velmi dlouho

Na maličkostech záleží a příkladem budiž vaše nehty. Pokud na vás příroda v tomto ohledu poněkud šetřila a nadělila vám nehty, které nejsou příliš pevné a už vůbec ne zdravě vypadající, budete to muset napravit sama. A není nic jednoduššího, než si k perfektnímu výsledku dopomoct gelovými nehty. Stačí jen trocha šikovnosti, cviku a základní výbava a můžete si je vymodelovat sama. V následujících řádcích se dozvíte, jakých chyb se začátečnice nejčastěji dopouští a kde seženete kvalitní gely za super cenu.

Na co si dát pozor při modeláži?

Předpokládáme, že chcete, aby vám gelové nehty vydržely co možná nejdéle. V tom případě si dejte záležet na tom, abyste je před modeláží zbavila všech nečistot. Odlakujte je a lehce zpilujte tak, aby se leskl. Mezi nejčastější chyby patří mastný nehet, takže se raději dvakrát ujistěte, že všechen lesk po zpilování zmizel. Skvělým pomocníkem je čistící tekutina Primer. Ruce si cca hodinu před modeláží nemyjte – měly by být čisté a suché. Může se stát, že vám během modeláže zateče gel k nehtové kůžičce – ihned ho odstraňte (např. pomocí pomerančového dřívka). Rostoucí nehet by totiž brzy způsobil odchlípnutí gelu, pod který by se následně dostal vzduch a vaše práce by byla na nic. Praktické je přetáhnutí gelu přes konec nehtu tak, aby gel překryl i vlastní nehet – vytvoří se tzv. zámeček, který zamezí průniku vzduchu pod nehet.

Bez kvalitní výbavy nemá modeláž gelových nehtů cenu

A teď to hlavní – ani dokonalé zvládnutí techniky modeláže nezjistí, aby byly gelové nehty perfektní. Nebojte se investovat do kvalitních výrobků, které nejsou cenově nedostupné a vydrží výrazně déle než levnější výrobky nevalné kvality. Nakupovat můžete také z pohodlí domova, například u specializovaného prodejce na www.nehtyprofi.cz, kde seženete vše potřebné. Prodejce má více než 900 recenzí na Heuréce a nabízí špičkové produkty za neodolatelné ceny. Populární UV gely na nehty Vampire zde seženete již od 89 Kč a Amazing Gel lak (5 ml) také od 89 Kč. Tak co vy na to, vymodelujete si nehty, které vám budou všechny kamarády tiše závidět? Podělte se v diskuzi o vaše zkušenosti s domácí modeláží nehtů!

Publikováno: 28. 04. 2015

Kategorie: Kosmetika | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: jak dlouho vydrží gelové nehty