Domácí mazlíčci z Prahy vědí, kde jim poskytnou nejlepší veterinární služby

Každý občas potřebuje péči lékaře. Domácí mazlíčci nejsou výjimkou. Zvířata se považují za členy rodiny a jejich majitelé pro ně chtějí to nejlepší. Kupují jim kvalitní granule, maximálně pečují o jejich srst a zahrnují je tou největší láskou. Se sebemenším zdravotním problémem utíkají k veterináři. Tisíce pražských pejsků a kočiček vědí, že nejlepší péči jim poskytne MetropoleVet. Přečtěte si více o této klinice s veterinární chirurgií Praha.

V rukou milovníků zvířat

Dokonalou veterinární péči poskytne jen ten zvěrolékař, který bezmezně miluje zvířata. MVDR Samuel Evinic, který v roce 2015 založil kliniku MetropoleVet, je přesně takovým veterinářem. Vyrůstal mezi psy, kočkami, holuby i králíky, volba jeho povolání byla více než jasná. Studium veterinárního lékařství dokončil v roce 2010. Pět let pak sbíral zkušenosti na klinikách v Brně i v Praze. Rovněž další zvěrolékaři i sestřičky, se kterými se na klinice MetropoleVet setkáte, jsou milovníci zvířat. K pacientům přistupují s láskou a pochopením. Majitelé zvířat se k nim proto rádi vracejí. Klinika ročně ošetří více než 11 000 mazlíků.

Moderní vybavení je základ kvalitní kliniky

Zvěrolékaři mají k dispozici moderní vybavení, díky kterému zvládají i náročnější zákroky. Klinika má svou laboratoř. Nabídka služeb je proto velmi široká, zasahuje do různých veterinárních oborů. Klinika vyniká třeba v dermatologii či oftamologii. Nebo snad hledáte veterinární ortopedii Praha? Tady jste na správné adrese! Samozřejmostí je očkování, MetropoleVet provádí povinné i zájmové vakcinace. Provádějí se zde kastrace. Chovatelé využijí plánování krytí a poradenství v péči o březí fenku. Spolehnout se můžete na pomoc v případě komplikací během porodu. Součástí kliniky je také obchod se specializovaným zbožím. Pořídíte zde kvalitní granule, šampony i přípravky proti parazitům.

Publikováno: 21. 11. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam