Domů » Rozjet kariéru není těžké. Musíte jen vědět, JAK ZAČÍT
Praktické rady

Rozjet kariéru není těžké. Musíte jen vědět, JAK ZAČÍT

Všichni kolem vás mají práci snů, jen vy zůstáváte ve starém „jobu“. Zaměstnavatel vám moc dobře neplatí a máte pocit, že plýtváte svým potenciálem. K čemu jsou vám diplomy a certifikáty, když je nemůžete uplatnit v praxi? Neklesejte na mysli a připravte se na životní restart. Lepšího zaměstnavatele si můžete najít poměrně snadno a rychle.

Do nové práce neskákejte po hlavě

Dvakrát měř, jednou řež. Známé rčení platí v souvislosti s hledáním nové práce dvojnásob. Některé věci si člověk nevybere, zaměstnavatele však ano. Proto – než podepíšete pracovní smlouvu – byste si ho měla pořádně prověřit. Ale jak? Hodnocení zaměstnavatele najdete na oblíbeném kariérním portálu VímVíc.cz.

Hodnocení anonymně udělují stávající i bývalí zaměstnanci a snadno se díky tomu dozvíte, jak to ve firmách chodí a na co si dát pozor. Třeba to, zda skutečně dosáhnete na slibovaný plat. Celkem jde o více než 11 tisíc hodnocení. Pro zajímavost: k nejlépe hodnoceným zaměstnavatelům momentálně patří Škoda a Lidl.

Sekcí, kterou byste rozhodně neměla přehlédnout, jsou profily firem. Obsahují nezávislé informace o firmách, respektive o jejich specializaci, historii a samozřejmě o volných pracovních pozicích.

Po nové pracovní pozici se můžete poohlédnout prostřednictvím profilů, ale také v sekci nabídky práce. Vyhledávání vám usnadní chytré filtrování – inzeráty si lze zobrazit na základě oboru, benefitů, lokality a dalších kritérií. Aktuálně se jedná o téměř sto tisíc nabídek.

Spousta informací na jednom místě

Kariérní portál VímVíc.cz nefunguje pouze jako inzertní web s nabídkami práce. Nevíte-li si rady s pracovním pohovorem, se zapadnutím do nového kolektivu či s vyjednáváním ohledně zvýšení platu, začtěte se do článků v magazínové sekci. Dozvíte se, jak být úspěšná a nastartovat svou kariéru co nejrychleji, proč nemít strach z nové práce a mnoho dalšího.

Máte otázky? To je dobře. Odpovědi najdete na www.vimvic.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!