Praktické rady

Rozjet kariéru není těžké. Musíte jen vědět, JAK ZAČÍT

Všichni kolem vás mají práci snů, jen vy zůstáváte ve starém „jobu“. Zaměstnavatel vám moc dobře neplatí a máte pocit, že plýtváte svým potenciálem. K čemu jsou vám diplomy a certifikáty, když je nemůžete uplatnit v praxi? Neklesejte na mysli a připravte se na životní restart. Lepšího zaměstnavatele si můžete najít poměrně snadno a rychle.

Do nové práce neskákejte po hlavě

Dvakrát měř, jednou řež. Známé rčení platí v souvislosti s hledáním nové práce dvojnásob. Některé věci si člověk nevybere, zaměstnavatele však ano. Proto – než podepíšete pracovní smlouvu – byste si ho měla pořádně prověřit. Ale jak? Hodnocení zaměstnavatele najdete na oblíbeném kariérním portálu VímVíc.cz.

Hodnocení anonymně udělují stávající i bývalí zaměstnanci a snadno se díky tomu dozvíte, jak to ve firmách chodí a na co si dát pozor. Třeba to, zda skutečně dosáhnete na slibovaný plat. Celkem jde o více než 11 tisíc hodnocení. Pro zajímavost: k nejlépe hodnoceným zaměstnavatelům momentálně patří Škoda a Lidl.

Sekcí, kterou byste rozhodně neměla přehlédnout, jsou profily firem. Obsahují nezávislé informace o firmách, respektive o jejich specializaci, historii a samozřejmě o volných pracovních pozicích.

Po nové pracovní pozici se můžete poohlédnout prostřednictvím profilů, ale také v sekci nabídky práce. Vyhledávání vám usnadní chytré filtrování – inzeráty si lze zobrazit na základě oboru, benefitů, lokality a dalších kritérií. Aktuálně se jedná o téměř sto tisíc nabídek.

Spousta informací na jednom místě

Kariérní portál VímVíc.cz nefunguje pouze jako inzertní web s nabídkami práce. Nevíte-li si rady s pracovním pohovorem, se zapadnutím do nového kolektivu či s vyjednáváním ohledně zvýšení platu, začtěte se do článků v magazínové sekci. Dozvíte se, jak být úspěšná a nastartovat svou kariéru co nejrychleji, proč nemít strach z nové práce a mnoho dalšího.

Máte otázky? To je dobře. Odpovědi najdete na www.vimvic.cz.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!