Domů » Rohová kuchyně nabízí výhody, pro které si ji zamilujete
Bydlení

Rohová kuchyně nabízí výhody, pro které si ji zamilujete

Kuchyni se nepřezdívá „srdce domácnosti“ pro nic za nic. Je to místnost, ve které trávíme spoustu času, a to nejen přípravou jídla. V mnoha rodinách je považována za místo každodenního střetávání s ostatními rodinnými příslušníky a plní tedy jakousi sociální funkci. Ale co když je ta vaše poněkud malá? Pusťte se do rekonstrukce a vytěžte z prostoru maximum. Rozumným řešením je instalace rohové kuchyňské linky. Znamenitou volbou pak výroba českého studia Gabon.

Rohová kuchyně využívá potenciál podlahové plochy

Bydlení není nafukovací a prostorou vyhrazenému kuchyni to často platí dvojnásob. Proto bychom měli zúročit každý centimetr čtvereční a opatřit místnost vhodně zvoleným nábytkem. Naštěstí existuje rohová kuchyňská linka, která se vyrábí v různých tvarových variantách. Obvykle ve tvarech „L“,“U“ a „G“. Ve větším prostoru se může vyjímat kuchyňská linka s ostrůvkem.

Nespornou výhodou rohové kuchyně je účelné využití podlahové plochy. Oproti klasické rovné lince obvykle nabízí mnohem více úložného prostoru, ale zachovává v místnosti vzdušnost. V praxi závisí praktičnost konkrétního nábytku na využití moderních prvků v podobě výklopných či drátěných systémů a dalších „vychytávek“, jež mění dříve nepraktický roh na důležitou část linky.

Konečný výsledek samozřejmě výrazně ovlivňují i jiné faktory. Při návrhu je proto nezbytné přihlížet k individuálním potřebám osob, které kuchyň využívají a uzpůsobit rozmístění dřezu, spotřebičů a pracovních ploch. S tím vám ochotně pomohou odborníci z kuchyňského studia. Poskytnou vám nezaujaté stanovisko podložené dlouhodobými zkušenostmi.

Proč kuchyňské linky Gabon tak táhnou?

O kuchyňské linky z produkce brněnské firmy je zájem u nás i v zahraničí. Gabon působí na trhu od roku 1992 a zajišťuje komplexní služby včetně zhotovení návrhu na míru, výroby a montáže. Na reference a inspirativní galerii realizovaných zakázek se můžete podívat na stránkách gabon.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!