Bydlení

Rohová kuchyně nabízí výhody, pro které si ji zamilujete

Kuchyni se nepřezdívá „srdce domácnosti“ pro nic za nic. Je to místnost, ve které trávíme spoustu času, a to nejen přípravou jídla. V mnoha rodinách je považována za místo každodenního střetávání s ostatními rodinnými příslušníky a plní tedy jakousi sociální funkci. Ale co když je ta vaše poněkud malá? Pusťte se do rekonstrukce a vytěžte z prostoru maximum. Rozumným řešením je instalace rohové kuchyňské linky. Znamenitou volbou pak výroba českého studia Gabon.

Rohová kuchyně využívá potenciál podlahové plochy

Bydlení není nafukovací a prostorou vyhrazenému kuchyni to často platí dvojnásob. Proto bychom měli zúročit každý centimetr čtvereční a opatřit místnost vhodně zvoleným nábytkem. Naštěstí existuje rohová kuchyňská linka, která se vyrábí v různých tvarových variantách. Obvykle ve tvarech „L“,“U“ a „G“. Ve větším prostoru se může vyjímat kuchyňská linka s ostrůvkem.

Nespornou výhodou rohové kuchyně je účelné využití podlahové plochy. Oproti klasické rovné lince obvykle nabízí mnohem více úložného prostoru, ale zachovává v místnosti vzdušnost. V praxi závisí praktičnost konkrétního nábytku na využití moderních prvků v podobě výklopných či drátěných systémů a dalších „vychytávek“, jež mění dříve nepraktický roh na důležitou část linky.

Konečný výsledek samozřejmě výrazně ovlivňují i jiné faktory. Při návrhu je proto nezbytné přihlížet k individuálním potřebám osob, které kuchyň využívají a uzpůsobit rozmístění dřezu, spotřebičů a pracovních ploch. S tím vám ochotně pomohou odborníci z kuchyňského studia. Poskytnou vám nezaujaté stanovisko podložené dlouhodobými zkušenostmi.

Proč kuchyňské linky Gabon tak táhnou?

O kuchyňské linky z produkce brněnské firmy je zájem u nás i v zahraničí. Gabon působí na trhu od roku 1992 a zajišťuje komplexní služby včetně zhotovení návrhu na míru, výroby a montáže. Na reference a inspirativní galerii realizovaných zakázek se můžete podívat na stránkách gabon.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!