Do Prahy na kafe: Stylové kavárny, které musíte navštívit

Proč si udělat výlet do Prahy? Důvod si najde každý, dokonce i milovník dobré kávy. Pokud je kavárna vašim druhým domovem, vydejte se do metropole a užijte si svůj oblíbený nápoj v některém z vyhlášených podniků. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší!

Cafefin

Kombinace bistra a kavárny ve vietnamském provedení. Cafefin je malá (ovšem míst je zde dost), ale zato velmi útulná. Personál si dává záležet a servíruje perfektně nazdobené pokrmy. Rozhodně si objednejte vietnamskou kávu a vyzkoušejte také čaj z červené rýže.

IF café

V IF café se sice příliš dobře nepracuje, protože je zde poměrně hlučno. Na druhou stranu však nabízí úžasný interiér a vynikající kafe. Jistě vás potěší i bohatá nabídka dezertů. Dejte šanci tarlatetce se slaným karamelem a ořechy.

Lobby Bar v Hotelu Belvedere Praha

Čtyřhvězdičkový Hotel Belvedere Praha patří mezi top hotely Praha a kromě toho, že se zde nachází moderní, perfektně vybavené konferenční prostory, stojí za návštěvu také Lobby Bar s dětským a business koutkem. Doporučujeme návštěvu během happy hour (15 – 17 hod.), kdy je ke kávě dezert zdarma.

Cacao

Na seznamu nejlepších kaváren v Praze nesmí chybět Cacao vedle Palladia. Na své si přijde opravdu každý včetně milovníků raw stravy. Domácká atmosféra a skvělý servis vás v podniku udrží dlouho.

Místo

Světlý, moderně vyhlížející interiér a menu nabité domácími dezerty a nápoji, to je Místo. Chuťové buňky ukojíte filtrovanou kávou Doubleshot či cappuccinem. A rozhodně si objednejte arašídový věneček. Případě vyhlášené denní menu!

Spižírna 1902

I do Spižírny 1902 se vyplatí zajít za prožitkem z nádherného interiéru. A také kvůli dortu s chilli a perníku. V kavárně si užijete snídani, oběd, večeři i posezení u vína.

Cafedu

Do studovny a kavárny na Muzeu míří především studenti a pracující, kteří si chtějí zpříjemnit čas skvělou kávou Dos Mundos a nějakou tou dobrotou. Pohodovou atmosféru umocňují velká okna a stoly.

Publikováno: 01. 01. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam