Domů » Recenze přípravku OBEthin – zhubne s ním opravdu každý!
Hubnutí a diety

Recenze přípravku OBEthin – zhubne s ním opravdu každý!

Léto se nese ve znamení pohodové relaxace u vody. Jenomže jak pro koho… Možná, že i vy patří do nemalé skupiny žen, které příchod prosluněných dní nevítají s otevřenou náručí. Důvod je prostý – nadbytečná kila, které vám zůstala jakožto památka po posledních svátcích. Nebo dokonce těch předminulých? Ale na tom nezáleží – v podstatě máte jen dvě možnosti. Smířit se s tím, že už nikdy nebudete vypadat jako modelka, nebo proti nadváze aktivně bojovat. Doporučujeme to druhé, protože nadměrné kilogramy nemají vliv jen na estetiku, ale také na zdraví. O rizicích, které jsou s nadváhou spojeny, jste již zřejmě četla dost. Nebudeme vás strašit a přejdeme k tomu podstatnému – ke způsobu rychlého, efektivního a šetrného hubnutí. Říká vám něco OBEthin?

OBEthin je nový doplněk stravy, které se od ostatních přípravků výrazně liší. Čím? Především v tom, že skutečně funguje. Na rozdíl od nejrůznějších pilulek, prášků a koktejlů totiž nejde o placebo nebo směs agresivních a zdraví nebezpečných látek, ale o produkt postavený na účincích rostliny Konjac.

Rostlina Konjac je úzce spjata s tradiční čínskou medicínou a ji jako podpůrný prostředek k hubnutí minulosti ji využívali císaři. O čínské medicíně je známo, že v mnoha směrech překonává tu moderní a vzhledem k tomu, že její popularita v posledních letech výrazně vzrostla, není důvod tvrzení o účincích OBEthinu nevěřit. Přípravku navíc propůjčila jméno i populární blondýnka Dominika Myslivcová, která si díky němu udržuje dokonalou postavu.

ObethinVraťme se však k OBEthinu a k tomu, jak funguje. Rostlina Konjac vyvolává pocit nasycení, což logicky vede k efektivnímu hubnutí. Budete-li přípravek užívat pravidelně, nebudete muset podstupovat drastickou dietu, která zpravidla končí jojo efektem a dalšími kilogramy navíc. S OBEthinem budete jíst to, co máte ráda a na co jste zvyklá, ale nebudete se přejídat a naopak porce omezíte. Zachováte-li si dostatek pohybu, zhubnete do plavek velmi rychle.

Díky OBEthinu je proces hubnutí mnohem příjemnější, protože vás nebude pocit hladu. A přestože se účinky přípravku mírně liší v závislosti na individuálním fungování organismu a celkové životosprávě, průměrný úbytek váhy činí zhruba 4 – 6 kg za měsíc. Zdá se vám to málo? Nespěchejte tolik. Drastická a nebezpečná dieta vás možná zbaví dvojnásobku, ale nezapomeňte na to, že ji nebudete moct držet dlouhodobě a opakovaně. OBEthin můžete jakožto doplněk stravy užívat velmi dlouho a postupně se tak dostat na vysněnou váhu.

OBEthin není zázračný ani kouzelný. Funguje, protože glukomannan (polysacharid vyrobený z kořene rostliny Konjak) absorbuje spoustu vody a v žaludku vytváří objemný vlákninový útvar a jde tedy o mechanické hubnutí. Výhody glukomannanu znají velmi dobře i Japonci, kteří rostlinu Konjak využívali jako zahušťovadlo a želatinové činidlo a přezdívali mu „koště střev“.

A aby toho nebylo málo, OBEthin na hubnutí má i další výhody. Snižuje hladinu cholesterolu a čistí střeva. Navíc není alergenní a jediné „negativní“ účinky, které může u některých uživatelů vyvolat, je mírné nadýmání, plynatost a průjem. Jde tedy o naprosto neškodný doplněk stravy, který se na vaše zdraví podepíše jen v pozitivním slova smyslu. Rozhodnete-li se ho však užívat během těhotenství nebo kojení, poraďte se se svým lékařem – výrobce z pochopitelných důvodů těhotným a kojícím ženám užívání nedoporučuje.

OBEthin vyrábí společnost Maxivitalis a balení obsahuje 120 tobolek. Vzhledem k doporučenému dávkování vám kúra vystačí na 20 dní. Nejdete tedy velmi účiný, ale také nejlevnější přírodní doplněk stravy, který je momentálně na trhu. Tak co vy na to, vyzkoušíte ho i vy?

OBETHIN 2

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!