Pomaturitní studium angličtiny vám otevře dveře do světa nových příležitostí

Maturitu máte úspěšně za sebou, ale co teď? Studium na vysoké škole vás neláká, případně jste se na VŠ prozatím nedostali a do pracovního koloběhu se vám taky nechce. Jak tedy efektivně zužitkovat volný čas? Chcete-li zvýšit svou šanci na uplatnění na trhu práce a získat nové možnosti (např. na práci v zahraničí), dejte se na pomaturitní studium angličtiny. Investice do vzdělání se v tomto případě opravdu vyplatí. Pokud vás zajímají podrobnosti, začtěte se do následujících řádků. Prozradíme vám, kolik vás bude studium stát a která škola patří k těm nejlepším.

Proč se zdokonalit v angličtině?

Nepodařilo-li se vám složit přijímací zkoušky na VŠ, můžete si začít hledat práci. Máte-li však možnost studovat, neváhejte. Pomaturitní studium angličtiny vám otevře dveře do světa, dost možná i doslova. Kdo dnes neumí anglicky, jakoby ani nebyl. Vaše cena na trhu práce výrazně stoupne a nakonec možná nebudete titul potřebovat. Tedy alespoň za předpokladu, že si vyberete kvalitní kurzy v renomované jazykové škole. pomaturitni-studium-anglictiny-praha

Proč studovat angličtinu v LINGUA SANDY?

S jazykovkami, které nabízí pomaturitní studium, se doslova roztrhl pytel. Oddělit zrno od plev však není jednoduché – ne každý ústav nabízí výuku v adekvátní kvalitě a za přijatelnou cenu. A nechcete-li zbytečně ztrácet čas a utratit spoustu peněz za nezáživné lekce, obraťte se na renomovanou jazykovou školu s dlouholetou historií a prokazatelnými referencemi. My doporučujeme prestižní Jazykovou školu LINGUA SANDY, která funguje 23 let. Instituce je členem AJŠA (Asociace certifikovaných jazykových škol a agentur), dodržuje kodex kvality a dbá na efektivní způsob vzdělávání. Pomaturitní studium Praha v LINGUA SANDY má celkový rozsah 680 hodin (20 hodin týdně) a skládá se z přednášek, seminářů, konzultací s lektory, závěrečných testů, přijímaček na nečisto atd. Vysoce kvalifikovaní lektoři jsou pravidelně kontrolování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Cílem studia je úspěšné složení mezinárodně uznávané zkoušky. Chcete-li se dozvědět další informace, najdete je na www.lingua-sandy.cz/pomaturitni-studium.

Publikováno: 13. 03. 2015

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: pomaturitní studium angličtiny | pomaturitní studium praha