Bez cizího jazyka ani ránu. A jak jste na tom vy?

Není to tak dávno, kdy byla znalost cizího jazyka obrovskou výhodou. Každý, kdo uměl plynule hovořit i jinou než mateřskou řečí, měl otevřené dveře k lepšímu pracovnímu postu a zároveň mohl bez obav cestovat do cizojazyčných zemí. Postupně se ale z oné výhody stala samozřejmost. Nároky zaměstnavatelů se výrazně zvýšily a tak nějak se předpokládá, že uchazeči ovládají alespoň jeden cizí jazyk. Jenomže co když jste to doposud „flákali“ a měli za to, že si vystačíte s češtinou? Pokud vás však okolnosti donutily k dodatečnému studiu, nepropadejte zoufalství. Angličtina, němčina a jakýkoliv jiný jazyk se lze naučit v každém věku!

Alfou a omegou úspěchu je výběr jazykové školy

Možná jste v minulosti s cizími jazyky bojovali, aniž byste zaznamenali větší úspěchy. Nedávejte to za vinu sobě. Třeba jste jen nenarazili na toho správného učitele. Kvalitních jazykových škol je přitom víc než dost a stačí si vybrat tu správnou. A abychom vám výběr usnadnili, představíme vám jazykovou školu v Praze Lingua Sandy. Ať už je vašim cílem angličtina, němčina nebo třeba čínština, ve finále budete hovořit téměř jako rodilý mluvčí.

V Lingua Sandy proniknete do tajů cizích jazyků velmi rychle

Pražská jazykovka Lingua Sandy patří mezi zavedené instituce s bohatou historií. Konkrétně funguje přes 23 let a momentálně nabízí výuku 41 evropských a světových jazyků. V nabídce nechybí klasika jako angličtina, francouzština či španělština, ale ani exotické jazyky v podobě perštiny, korejštiny, tibetštiny či urdštiny. V jazykové škole Lingua Sandy mají dveře otevřené studenti cizím jazykem nepolíbení, ale také pokročilí. Výčet kurzů je opravdu pestrý a na své si přijdou děti, čerství maturanti i firmy. Nebudete-li si vědět rady s výběrem kurzu, nevadí, zkušení lektoři vás rádi nasměrují do toho správného. Co se týče lektorů, jde o profesionály s mnohaletou praxí a rodilé mluvčí. Při výuce je kladen důraz na individuální přístup a efektivitu. Nudit se rozhodně nebudete – osnovy nezahrnují jen biflování slovíček a gramatických pravidel. Pokud vás zaujala možnost, jak se naučit cizí jazyk, zamiřte na www.lingua-sandy.cz pro více informací.

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: angličtina praha | francouzština praha | němčina praha