Jste bez peněz a navíc v registru dlužníků?

Život je někdy velmi spletitý a ani nevíte jak, ale dostanete se na samé dno. Pakliže jste v bezvýchodné situaci a potřebujete půjčit několik tisíc či desítek tisíc, můžete se obrátit na rodinu, banku a nebankovní instituce. První možnost většinou nepřipadá v úvahu, protože většina z nás se za své finanční problémy stydí. Půjčka v bance je ideální volbou, ale ne každý má na ni nárok. Pokud jste se v minulosti dostali do registru dlužníků, máte u bank zavřené dveře. To samé platí i v případě, že vás bankovní věřitel neshledá dostatečně bonitním. Co tedy dělat v případě, kdy rodina i banka selžou? Jedinou možností zůstává úvěr u nebankovní společnosti.

Není nebankovní společnost, jako nebankovní společnost

Nebankovní instituce měly v minulosti poměrně špatné jméno. Často platily za symbol lichvy a podvodu a to i přesto, že šlo o stabilní společnosti se zázemím v nadnárodních bankovních ústavech. Postupem času si lidé zvykli nebankovním půjčkám důvěřovat a to dokonce natolik, že si jich berou i několik zároveň- Zhodnoťte tedy vaše finanční možnosti a zažádejte se o úvěr z pohodl domova. Jste-li v rejstříku trestů, budou se vám hodit půjčky bez registru ihned. Pro běžné spotřebitele jsou vhodné úvěry od společností Kredia či Profi Credit. V obou případech se jedná o renomované společnosti s dobrými referencemi a transparentními podmínkami půjčky.

Nesedněte na lep podvodníkům

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv společnost, vždy si důkladně prostudujte podmínky smlouvy a chtějte vědět, kolik činí výsledná částka, kterou musíte nebankovnímu věřiteli vrátit. Mnohem důvěryhodnější jsou nebankovní instituce, které mají silnou pozici na trhu a nikoliv společnosti, které nikdo nezná a nemůžete se dohledat kvalitních referencí. V takovém případě se nemusíte obávat, že byste naletěli na lep zlodějům.

Publikováno: 29. 04. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: kredia | profi credit | půjčka bez registru ihned | půjčky | úůjčka | úvěr | úvěry