Domů » Chcete delší a hustší vlasy? Vsaďte na clip-in!
Móda

Chcete delší a hustší vlasy? Vsaďte na clip-in!

Módní trendy se velmi rychle mění. Vznikají, zanikají a některé se po čase vrací. Zůstávají jen málokteré a patří mezi ně i dlouhé vlasy. Ženy si na dlouhé a husté kštici zakládaly odjakživa a pokud nepatříte mezi skalní fanynky Sinead O’connor, zřejmě po ní toužíte i vy. Pokud jste nikdy nevydržela čekat a nakonec se přece jen vydala ke kadeřníkovi, máme pro vás skvělou zprávu. Dlouhé kadeře vás nemusí stát tolik úsilí, jak jste si doposud myslela.

Clip-inZpůsobů, jak dosáhnout delších a hustších vlasů, je vícero. O trvalém prodloužení v salónu jste již zřejmě slyšela a pravděpodobně vás odradilo hned několik negativ. Prodlužování vlasů je velmi drahé, časově náročné (pozor, nejde jen o prvotní prodloužení, ale také pravidelné doplňování) a pokud se vás ujme méně zkušený kadeřník, nebude výsledek přirozený. Odradit vás může i skutečnost, že jde o trvalou aplikace a kvůli odstranění budete muset opět ke kadeřníkovi.

Naštěstí se nabízí další možnost – clip-in vlasy, která je ve všech ohledech lepší. Clip-in vlasy mají podobu různě dlouhých pramínků přírodních vlasů, které ke svým připnete nenápadným, ale pevným klipem (není vidět, skryjete ho svými vlasy). Výhoda spočívá v bleskové aplikaci, kterou zvládnete i sama. Clip-in vlasy navíc můžete kdykoliv sundat a měnit tak účes podle nálady či příležitosti.

Clip-in pramínky vypadají přirozeně, protože jsou 100 % přírodní. Můžete s nimi nakládat jak uznáte za vhodné, respektive se k nim chovat tak, jak se chováte ke svým vlasům. Nevadí jim barvení, lakování, žehlení a fénování a vydrží velmi dlouho jako nové.

A kde koupit clip-in vlasy levně? Jedině u specializovaného prodejce na http://tvojevlasy.cz, který garantuje nejnižší ceny a pro Facebookové fanoušky má připraveny i další zajímavé slevy. Poštovné je zdarma a balíček vám dorazí do 48 hodin. Jednodušší cesta ke krásnému účesu zřejmě nevede. Pokud ji znáte, dejte nám vědět!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!