Domů » Stylový dárek na poslední chvíli? Vsaďte na tričko se zábavným potiskem!
Móda

Stylový dárek na poslední chvíli? Vsaďte na tričko se zábavným potiskem!

Chystáte se na oslavu narozenin a nejste si jistí, čím udělat oslavenci radost? Jeden tip bychom pro vás přeci jen měli – určitě nešlápnete vedle, když mu darujete něco vtipného na sebe. Opravdu jsme napsali vtipného? Jasně, čtete správně. Vtipným tričkem totiž potěšíte úplně každého a dokonce a ani nemusíte mít přehled v tom, co obvykle nosí a jaký styl oblečení preferuje. Jediným předpokladem je fakt, že má dotyčný rád humor. Kupovat vtipné triko někomu, kdo se neusměje ani při sledování Borata nebo Mr.Beana je zbytečná námaha…

A protože na trička se zábavným potiskem ve většině kamenných obchodů nenarazíte, neztrácejte čas a rovnou se po nich podívejte na internetu. E-shopů, které se na „náš“ sortiment specializují, je poměrně dost. A abychom vám ušetřili čas, jeden jsme pro vás našli.

Pěkný výběr triček s originálními potisky najdete na http://www.zabavnatricka.cz a to jak dámské, pánské, tak i dětské varianty. Motivů je spousta a budete-li nabídku kontrolovat i v budoucnu, můžete se těšit na nové kousky.

Všechna trička jsou ze 100 % bavlny a tak se nemusíte bát, že si utrhnete ostudu kvůli nekvalitnímu materiálu. Nechcete přece dát najevo, že jste se na oslavenci snažili ušetřit? I navzdory kvalitě jsou ceny velmi příjemné a potěší i akce 3 + 1 zdarma. Všechno zboží je skladem, což oceníte především tehdy, když budete objednávat dárek na poslední chvíli. Podaří-li se vám provést objednávku do 14:00, bude tričko odesláno ještě tentýž den.

Foto: http://www.zabavnatricka.cz/panska-tricka/

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!