Bachova květová terapie dokáže vyřešit vaše neduhy

V dnešní uspěchané společnosti je až příliš snadné propadnout stresu, nedostatku spánku nebo poruše soustředění. S tím, jak rychle se svět žene ku předu, je někdy poměrně složité vydechnout a najít si chvíli na odpočinek. Než si to stačíte uvědomit, nakupí se vám v mysli hromada problémů a starostí. Bachova květová terapie vám s nimi hravě pomůže.

Zrodily se v Anglii

Bachova květová terapie je dnes známá již po celém světě, ale věděli jste, že za jejím vznikem stojí jistý anglický lékař? Edward Bach věřil, že většina nemocí je navázána na negativní stav mysli, a proto v roce 1928 stvořil osmatřicet esencí, které spojil dohromady ve snaze, že lidem pomůže najít jejich vnitřní klid. Nedá se říct, že by lékaři nad jeho výtvorem jásali nadšením, ale časem si našel své stoupence a dnes má miliony spokojených zákazníků.

Žádná věková omezení

Jednou z mnoha výhod, které Bachova květová terapie obnáší, je fakt, že věk nehraje žádnou roli. Bachovy kapky dnes využívají nejen rodiče těch nejmenších ale také staří lidé, na pomoc se špatnou pamětí nebo se zažíváním. Jejich blahodárné účinky objevili dokonce už i majitelé domácích mazlíčků. Velice hojně je také využívají studenti, hlavně v období maturitních zkoušek, kdy má člověk stresu víc, než by chtěl. Jsou skvělým pomocníkem i v případě, že vás třeba čeká náročný den nebo jste emočně vytíženi z událostí posledních dní.

Nechte si poradit

Bachova květová terapie je skvělou volbou, jak se zbavit veškerého stresu. Než se však pustíte do samotné koupě, nechte si poradit od zkušeného odborníka. Ten vám pomůže vybrat tu nejvhodnější esenci na váš problém, případně vám dokáže namíchat speciální variantu na míru, která se soustředí na váš konkrétní problém. Nezapomeňte být ovšem trpěliví, protože zázraky se nedějí za den.

Publikováno: 27. 07. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam