Proč se učit rusky a jak na to?

Rozhodla jste se, že se naučíte cizí jazyk? Angličtinu ovládáte a nemůžete se rozhodnout, která řeč bude další v pořadí? Prozradíme vám proč jsou populární kurzy ruštiny Praha. Mladí lidé se k nejrozšířenějšímu slovanskému jazyku opět vracejí a začínají si uvědomovat jeho význam.

Ruština vám otevře dveře do světa příležitostí

Ruština se kdysi běžně vyučovala ve školách jako povinný předmět. Dnes je povinný anglický jazyk a ruština se zařadila mezi nepovinné předměty. Ještě relativně nedávno si většina studentů vybírala jiné jazyky a řada z nich toho dnes lituje. Znalost ruštiny se totiž hodí v osobním i pracovním životě. Ruština patří mezi nejrozšířenější jazyky na světě (je 5. nejrozšířenější), používá ji 300 milionů lidí. Ruská federace je největší země na světě (rozlohou), není od České republiky daleko a má významný politický vliv. I to jsou argumenty, které byste měla vzít v úvahu. Ekonomická ekonomika se rozvíjí a množství českých firem expanduje na východ. Jazykové kurzy ruského jazyka jsou v tomto ohledu velkým plusem – pohráváte-li si s myšlenkou na investice nebo obchodování s Ruskem, pak bez ruštiny se neobejdete.

Poznejte lépe jednu z nejvýznamnějších zemí světa

Nejde však pouze o praktické důvody. Rusko je bezesporu krásná země se zajímavými tradicemi a impozantní přírodou. Ruština se vám bude hodit při cestování i studiu kultury a literatury. A protože jde o slovanský jazyk, studium není náročné. Některá slovíčka jsou velmi podobná, takže se plynně hovořit naučíte velmi rychle.

Kurzy ruštiny pro začátečníky i pokročilé

Pokud vás ruština zaujala, naučte se ji co nejefektivnějším způsobem na kurzech, které pořádá renomovaná pražská jazyková škola Lingua Sandy. Instituce má 23 letou tradici, je členem Asociace certifikovaných jazykových škol a působí zde vysoce kvalifikovaní lektoři. V nabídce samozřejmě nechybí ani kurzy angličtiny a dalších desítek evropských a světových jazyků.

Publikováno: 25. 12. 2015

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: kurzy ruštiny | proč se učit rusky | výhody ruštiny