Slušně placenou práci máte na dosah ruky!

Sháníte práci, ve které uplatníte vaše vzdělání a předchozí zkušenosti? Místo, které bude adekvátně placené? V tom případě se přestaňte spoléhat na úředníky z místního úřadu práce a začněte aktivně hledat sama! Nebudete muset nikam chodit a vše zařídíte pěkně z pohodlí domova. Stačí, když do internetového prohlížeče vyťukáte www.pracicka.cz a hledání může začít. Sama se budete divit, jak je to snadné!

Najít práci, která vás opravdu zajímá, je jednoduché

Portál Práčička.cz není jako ostatní servery s nabídkami práce. V intuitivním uživatelském rozhraní najdete volná pracovní místa velmi rychle – inzeráty lze filtrovat podle lokality, oboru, ale také platového ohodnocení. Na nabídky můžete okamžitě reagovat a to zcela zdarma, nicméně doporučujeme placené nabídky EXKLUSIV. Ty jsou uživatelům skryty a zobrazit je lze pouze zasláním SMS kódu.

Proč se vyplatí investovat pár korun do placených nabídek práce?

Ale proč platit 15 Kč za zobrazení kontaktu na zaměstnavatele, když jsou na serveru Prácička.cz tisíce dalších inzerátů? Důvod je prostý, placené nabídky EXKLUZIV vkládají zaměstnavatelé, kteří stojí pouze o relevantní životopisy. Vy budete mít jistotu, že váš životopis neskončí nepřečtený a vaše šance na novou práci se výrazně zvýší.

Práce, brigády a množství praktických tipů

Pracovní portál Prácička.cz se soustředí na klasické pracovní nabídky, ale najdete zde také nabídky na brigády. Za zmínku stojí i kompletní seznam pracovních úřadů, včetně kontaktních informací a v neposlední řadě také magazínová sekce. Chcete-li se dozvědět, jak psát životopis, aby byl pro potenciálního zaměstnavatele zajímavý, jak se chovat na pracovním pohovoru a spoustu dalších praktických návodů, které se týkají hledání práce i samotného nástupu do zaměstnání, máte možnost.

Publikováno: 02. 07. 2014

Kategorie: Zajímavé weby a inernet

Autor: Adam