Domů » Kam na dobré jídlo v Praze? Vydejte se na cestu časem…
Jídlo a pití

Kam na dobré jídlo v Praze? Vydejte se na cestu časem…

Stověžatá matička Praha nabízí pestrou paletu zážitků, mezi které patří i kulinářské. Pokud si ráda dopřejete něco dobrého na zub, máme pro vás perfektní tip. Pokud ráda cestujete v čase, vydejte se do Dejvic. Právě zde se totiž nachází stylová restaurace s příhodným názvem Cesta časem. Prozradíme vám, proč byste měla společně se svými chuťovými pohárky zavítat právě zde.

V Praze je spousta prvotřídních restaurací, ale jen málokterá snoubí neokoukané prostředí, kvalitní a chutné pokrmy a velmi příjemné ceny. Restaurace Praha 6 Cesta časem ano. Nachází se ve starých Dejvicích, konkrétně mezi Hanspaulkou a Vítězným náměstím. Nebudete-li mít k dispozici auto, nasedněte do autobusu č. 131 na stanici Hradčanská a jeďte do stanice Na Santince. Případně využijte metro a udělejte si krátkou procházku ze stanice Dejvická.

cesta-casem

Vraťme se však k důvodům, kvůli kterých byste si měla strávit příjemné chvíle právě zde. Restaurant je již na první pohled tak trochu „jiný“ než ostatní stravovací zařízení. V roce 2004 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která dopadla na výbornou. Interiér se nese v duchu starých časů a budete se v něm cítit velmi útulně. Restaurace je rozdělena na několik menších salonků pro 20 až 30 lidí. Pravidelně se zde konají oslavy, rauty, firemní akce, večírky i svatby.

Co se týče jídla, nelze mu nic vytknout. Zkušení kuchaři vám připraví tradiční české i zahraniční pokrmy, ke kterým si vychutnáte kvalitní víno nebo jiní nápoj dle chuti. Zavítáte-li do restaurace Cesta časem o víkendu, dočkáte se příjemného překvapení.

restaurace-praha-6

Během teplejších měsíců je otevřena útulná zahrádka, kde si ve stínu košatých jírovců dopřejete grilované specialitky. Kapacita zahrádky je cca 80 míst, takže můžete uspořádat oslavu nebo firemní akci i tam.

Aktuální polední menu Praha, fotogalerii a další informace najdete na www.cestacasem.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!