Domů » Šperky z chirurgické oceli mohou být ďábelské i andělské
Šperky

Šperky z chirurgické oceli mohou být ďábelské i andělské

O špercích z chirurgické oceli se často hovoří, že zažívají boom. Není to však zcela pravda – chirurgická (tedy ušlechtilá ocel, která nepodléhá korozi) se využívá velmi dlouho a ozdoby, které se z ní vyrábí, jsou populární desítky let. V žádném případě tedy nelze hovořit jako o výstřelku poslední doby, který zanedlouho upadne do zapomnění. Naopak počítejte s ním, že se zanedlouho dostane na úroveň stálic jako zato nebo stříbro.

Proč je ušlechtilá ocel tak populární?

Důvodů, proč jsou šperky z chirurgické oceli tak populární, je hned několik. Chirurgická ocel je velmi pevná, odolná vůči oděru a přitom poměrně lehká. Nezpůsobuje žádné alergické reakce a ozdoby tak mohou nosit i lidé, kterým jsou ozdoby z jiných kovů zapovězeny. Pádným argumentem je samozřejmě i cena, která je nižší než cena stříbra a zlata.

Chirurgicka ocelAle ani výše zmíněné vlastnosti by chirurgickou ocel nevystřelili mezi špici, kdyby nebyla krásná na pohled. A to chirurgická ocel bez debat je. Na rozdíl od ostatních kovů je stálobarevná a na jejím povrchu se netvoří nepěkné skrvny. Ozdoba z chirurgické oceli vydrží velmi dlouho jako nová a svým vzhledem si nezadá se stříbrem či bílým zlatem.

Kvalita a dokonalý vzhled předurčily chirurgickou ocel k tomu, aby se dostala do centra pozornosti výrobců šperků. Pokud jste si až doposud mysleli, že jde o materiál, který se využívá především k výrobě ozdob pro mladé lidi, mýlili jste se. Stačí se trochu porozhlédnout a zjistíte, že z chirurgické oceli se vyrábí kde co – od piercingů a ozdob pro milovníky alternativních stylů až po prudce elegantní šperky, které neudělají ostudu ani dámě v nejlepších letech. Obrovské popularitě se těší také snubní prsteny a luxusní šperky kombinované s drahokamy.

NausniceVyberte si šperk, který podtrhne váš charakter

O variabilitě a univerzálním charakteru chirurgické oceli se můžete přesvědčit ve specializovaném e-shopu anjelskydiabolske.sk. A jak už sám název napovídá, objevíte zde šperky pro „drsňáky“, ale také jemné a decentní ozdoby. Tak na co ještě čekáte? Ušlechtilá ocel by neměla chybět ani ve vaší šperkovnici. Udělejte si radost a pochlubte se svému okolí výjimečným šperkem!

Skorpion

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!