Víte, jak spíte?

S kým spíte, pravděpodobně víte, nasnadě je však otázka, jak spíte. Spánek je útlumově relaxační fáze organismu a k tomu, abychom si během něj skutečně odpočinuli a načerpali nové síly, je třeba dodržet několik pravidel. Mezi hlavní faktory, které mají vliv na kvalitu spánku, patří jeho délka, prostředí, ve kterém spíme a samozřejmě i to, na čem spíme. Všechna kritéria můžeme více, či méně ovlivnit. Pokud si šikovně rozplánujeme denní režim, určitě si oněch 6-8 hodin na spánek vyšetříme. Podle odborníků je to dost na to, abychom takříkajíc dobili baterky a zároveň se necítili přespaně. Co se prostředí týče, i ložnici můžeme stylizovat tak, aby byla cesta do říše snů mnohem příjemnější. Ale jak je to s matrací?

Co čekat od kvalitní matrace?

Matrací je habaděj a jejich výběr je opravdu pestrý. Stejně tak i cenové rozpětí. Není však pravidlem, že kvalitní matrace musí stát až několikanásobně více, než nejlevnější kousky. Předtím, než se rozhodnete vyměnit svou starou a proleželou matraci za novou, uvědomte si, že jde o investici na minimálně deset následujících let. Ušetřit pár tisícovek, nebo dokonce stovek, tak skutečně není na místě. Zdraví máme jen jedno a každá koruna investovaná do matrace se vrátí ve formě perfektní nálady, kterou budete mít vždy, když se vzbudíte. Pokud rádi podporujete poctivé české výrobce, volte zdravotní matraci s logem společnosti Tropico.

Vysoký standard

Matrace Tropico jsou vyráběně z vysoce kvalitních materiálů, s ohledem na kvalitní a zdravý spánek. Všechny matrace, které jsou aktuálně v nabídce, prošly náročnými testy. O jejich zdravotní nezávadnosti svědčí certifikáty Öko-Tex Standard. Všechny výrobky prošly několika desítkami statisícových testovacích cyklů a mohou se pochlubit dlouhou životností. Ideálně váží vlhkost a rychle se ji zbavují. Už nikdy tak nebudete mít pocit nepříjemného vlhka a propocenosti. Díky perfektním anatomickým vlastnostem přispívají matrace Tropico k regeneraci svalstva a uvolnění páteře a plotýnek. A protože si je výrobce vědom individuálních potřeb, poradí vám s výběrem matrace vyškolený prodejce. Ať už si vyberete pěnovou, latexovou či pružinovou matraci, budete ji moct použít do kterékoliv postele.

Publikováno: 07. 10. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: matrace | matrace tropico | zdravotní matrace