Domů » Postel z masivu – dominanta každé ložnice
Bydlení

Postel z masivu – dominanta každé ložnice

Udělala jste si radost novou ložnicí a ke stoprocentnímu výsledku vám chybí jediné – nová postel? Ta je bezesporu dominantním prvkem a její výběr proto rozhodně nepodceňujte. Toužíte-li po elegantním a nadčasovém kousku, který vám bude dělat radost několik desítek let, nebo třeba po zbytek života, vsaďte na masivní dřevo. Přírodní materiál působí v ložnici mnohem lépe než kov a má i další nesporné výhody. Koukli jsme se pro vás na nabídku české rodinné firmy Spíme.cz, která se výrobou postelí (a mimo jiné i matrací, ale o těch zase příště) zabývá více než deset let.

O postelích z masivu, které pochází z produkce firmy Spíme.cz jsme slyšeli pozitivní reakce a musíme uznat, že zapůsobily i na nás. Výrobce si zakládá na prvotřídním materiálu a používá pouze dokonalé vysušené dřevo z českých lesů. Postele díky konstrukci, která se vyrábí u masivu o síle 4 a 8 cm, působí robustně a pyšní se stabilitou, a vysokou nosností. A vypadají velmi dobře, což je dalším důvodem, proč se jimi blíže zabývat.

Postele ze dřeva jsou složeny z hlavového a nožního čela, dvou bočnic a masivní středové latě s nožičkou. Výrobce ke spojení jednotlivých prvku používá kvalitní německé kování Hettich, díky kterému je konstrukce dokonale tuhá a navíc usnadňuje montáž a demontáž.

Samotný výběr postelí je opravdu pestrý a Spíme.cz je nabízí ve třech cenových variantách. Spokojená však budete i s omezeným rozpočtem – smrkové a borovicové dřevo je i navzdory nižší ceně velmi kvalitní. O stupínek výše jsou postele z bukového a olšového dřeva, jejichž hlavní devizou je zvýšená odolnost vůči mechanickému poškození. A pro ty nejnáročnější jsou připraveny postele z dubu, jasanu a javoru. Ať už se však rozhodnete jakkoliv, vždy se můžete spolehnout na nejlepší dřevo bez suků a kazů, které je ošetřeno zdravotně nezávadnými mořidly, lepidly a UV laky. Výrobce používá směs přírodních olejů a pryskyřic s vysokým obsahem včelího vosku a syntetické laky, které dřevu propůjčí dlouhou životnost.

Samozřejmostí je možnost individuální úpravy. Na základě svých požadavků dostanete postel s potřebnou sedací či celkovou výškou, prodlouženými bočnicemi a čely. Spíme.cz pro vás upraví také tvar a zaoblení a dodáte-li vlastní návrh, budete mít originální postel na míru. V nabídce najdete samostatné, manželské i dětské dřevěné postele s úložným prostorem. Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si do ložnice postel, která interiér provoní vůní dřeva a užívejte si spánek plnými doušky!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!